Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Varnity- zarobić trochę kaski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Varnity- zarobić trochę kaski (/Temat-Dziennik-Pracy-Varnity-zarobic-troche-kaski-87330)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 18-03-2014 19:19

Witajcie
No szkoda że nikt nie komentuje moich poczynań ale trudno Xpokerface
Wczorajsze nabicie punktów na AMF plus zrobienie kont na YT i dosłownie 2 minutowe wypromowanie programów, dzisiaj jeszcze nic nie robiłem.
Stan na dzień dzisiejszy:
[Obrazek: 1190_zl.jpg]


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 22-03-2014 10:07

Wrócił Admin serwisu HotCash co mnie bardzo cieszy, z tego co wiem mają dodać nowe programy.

Dzisiaj sobota więc mogę poświęcić więcej czasu na przygotowanie się pod nowe programy które będą dodane, już nie promuję tych co obecnie są ponieważ konwersja drastycznie spadła...
Niedługo planuję stworzyć swój własny FanPage i dobić w ciągu miesiąca do tyś polubień, zobaczymy czy się uda Wink
Edit:
Wpadł jeszcze jeden lead z ostatniego promowania Smile

[Obrazek: xx_D.jpg]
Cel osiągnięty 100/100 zł !

Następny cel: 0/150 zł w miesiąc. Zaczynam gdy tylko pojawią się nowe programy na HotCash Wink


RE: Dziennik Pracy Varnity - ddww - 26-03-2014 15:25

Gratulacje osiągniętego celu.

Nowe programy dodane Wink


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 27-03-2014 09:40

Witajcie ponownie,
ostatnio strasznie słabo idzie mimo promowania cały czas programów od 4 dni zupełnie nic nie wpadło, fejs-podglądacz był najlepszy ale jak na złość musiał zostać usunięty Sad No cóż.. czekam, może coś wpadnie jeszcze


RE: Dziennik Pracy Varnity - zero4 - 27-03-2014 12:02

Dobrze kombinujesz


RE: Dziennik Pracy Varnity - MrGabor - 27-03-2014 14:22

Rozwijaj bardziej posty,bo przyjemnie czyta się dziennik.
Trzymam kciuki za zwiększenie poprzeczki coraz bardziej i bardziej Jerk2


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 27-03-2014 19:32

MrGabor no niestety ale tą obecną poprzeczkę za bardzo zwiększyłem ale to nic, zarabiamy tyle ile się zdoła Smile
Dzisiaj 15-minutowe udostępnianie linków, oby przed północą wpadł chociaż jeden lead Lol

Dzisiejszy zarobek: 1.35 zł (z poleconego)

Coraz bardziej rozmyślam nad założeniem własnego FanPage i gdy będę miał więcej sił (bo teraz jestem chory) postaram się nad nim popracować, znaleźć pomysł itp.
Pozdrawiam Wink


RE: Dziennik Pracy Varnity - TonyM - 27-03-2014 19:36

Gratuluję osiągnięcia celu ; ) Będę zaglądał do Ciebie może poduczę się czegoś i sam zacznę zarabiać na subskrypcjach. Powodzenia !


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 28-03-2014 10:05

Dziennik będę starał się prowadzić bardziej sumiennie i estetycznie ponieważ zauważyłem że niezbyt dobrze prowadzę go ale to się od dzisiaj zmieni Smile
Co dzisiaj zrobiłem?

-stworzyłem nowe konto na FB oraz dodałem znajomych+ weryfikacja telefoniczna
-skupiłem się na tekście do promowania linków
-promowałem programy przez kilkanaście minut

Dzisiejszy zarobek: 1.35 zł (z poleconego) liczę że dzisiejsze promowanie przyniesie dobre rezultaty.


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 29-03-2014 09:57

Wczorajsze udostępnianie linków nie przyniosło żadnych rezultatów ale to nic, postaram się rozszerzać bardziej programy.

Co dzisiaj zrobiłem?
-udostępniłem kilka linków na strony i nic więcej z racji takiej że włączyły się zabezpieczenia i zaprzestałem dalszego udostępniania

Dzisiejszy zarobek: 2 zł (z poleconego) świetnie sobie radzi Smile ze swojego promowania wczorajszego nic nie wpadło.

Będę brał się do pracy jeszcze dzisiaj z założeniem własnego Fanpage i myślę że do końca miesiąca przyniesie on jakieś efekty, na razie idzie słabo ale nie poddaje sięSmile