Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook oznaczył ten link jako SPAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Facebook oznaczył ten link jako SPAM (/Temat-Facebook-oznaczyl-ten-link-jako-SPAM-87239)

Strony: 1 2


RE: Facebook oznaczył ten link jako SPAM - elbowndg - 11-03-2014 14:38

link mil czy jakoś tak.
Ale podobno ostatnio tez byl zonaczony jako spam musisz sobie sprawdzic


RE: Facebook oznaczył ten link jako SPAM - Noker112 - 11-03-2014 14:42

(11-03-2014 14:38)elbowndg napisał(a):  link mil czy jakoś tak.
Ale podobno ostatnio tez byl zonaczony jako spam musisz sobie sprawdzic

Wgl nie działa ten skracacz


RE: Facebook oznaczył ten link jako SPAM - Liromir - 11-03-2014 14:48

po prostu skróć przez goo.gl swoją domene z której idzie 301 na twoje ppa


RE: Facebook oznaczył ten link jako SPAM - yazir - 11-03-2014 14:51

@[Noker112] musisz pogodzić się z tym że @[sialala5] ma rację, Zuckerberg z ekipą nie siedzi i nie monitoruje linków które wrzucasz. Reagują gdy dostają zgłoszenia. Gdy kilka osób zgłosi Twój link jako spam to automatycznie trafiasz na czarną listę i linki są oznaczane jako spam.

Właśnie dlatego wyświetlany jest ten komunikat o którym mówisz.


RE: Facebook oznaczył ten link jako SPAM - Noker112 - 11-03-2014 14:54

(11-03-2014 14:51)yazir napisał(a):  @[Noker112] musisz pogodzić się z tym że @[sialala5] ma rację, Zuckerberg z ekipą nie siedzi i nie monitoruje linków które wrzucasz. Reagują gdy dostają zgłoszenia. Gdy kilka osób zgłosi Twój link jako spam to automatycznie trafiasz na czarną listę i linki są oznaczane jako spam.

Właśnie dlatego wyświetlany jest ten komunikat o którym mówisz.

Świetnie, ale ja nie pytałem kto jest odpowiedzialny za oznaczanie tych linków, bo to nie jest dla mnie istotne - pytałem jak to obejść...

Yazirku wytknąłeś mi błąd w pisowni na PW, to ja mam pytanie: jak napisze HUJ zamiast CHUJ to znaczenia nie rozumiesz ?
Jak już wytykasz błędy, w twojej ostatniej wypowiedzi kilku przecinków brakuje


RE: Facebook oznaczył ten link jako SPAM - yazir - 11-03-2014 14:54

Przekierowanie 301, używanie różnych subdomen, częsta zmiana adresu pośredniczącego. Całkowicie od tego nie uciekniesz. Bo przy tym palisz za sobą mosty. Ewentualnie jeszcze iframe


RE: Facebook oznaczył ten link jako SPAM - sialala5 - 11-03-2014 15:02

bekabekabekabekabekabeka

Obejść ? wystarczy że 2-3 osoby zaznaczą kilka postów twoich jako SPAM i automat z facebooka oznacza to automatyczne. Nie da się tego obejść i dobrze spamerze.

Nie przypominam sobie bym ci pisał że masz spamować na fanpagach, nie wiesz co to jest normalna reklama dostosowana do targetu to się nie odzywaj, bo widać że jesteś zwykłym spamerem.


RE: Facebook oznaczył ten link jako SPAM - Noker112 - 11-03-2014 15:07

(11-03-2014 15:02)sialala5 napisał(a):  bekabekabekabekabekabeka

Obejść ? wystarczy że 2-3 osoby zaznaczą kilka postów twoich jako SPAM i automat z facebooka oznacza to automatyczne. Nie da się tego obejść i dobrze spamerze.

Nie przypominam sobie bym ci pisał że masz spamować na fanpagach, nie wiesz co to jest normalna reklama dostosowana do targetu to się nie odzywaj, bo widać że jesteś zwykłym spamerem.

Nie chce mi się nawet odpisywać

Temat do usunięcia


Facebook oznaczył ten link jako SPAM - Admin - 11-03-2014 15:31

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.