Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. (/Temat-SPRZEDAM-Sposob-na-dosc-dobre-zarobki-z-subskrypcji-SMS-premium-SMS-87070)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - DeoRIP - 09-03-2014 16:41

Sposób nie polega na spamie ?


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - Hrustus - 09-03-2014 16:49

http://zarabiam.com/Temat-Nisza-facebook-81155 Bierzcie i korzystajcie. Za darmo nisza na faceboku Smile


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 09-03-2014 17:02

@2xup
Nie polega na spamie.
@up
1. Fake konto na fb
2. Nie wypali się.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - szy1sw - 09-03-2014 17:37

Czy opiera się to na własnym FanPage?


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 09-03-2014 17:46

@up
też nie.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - szy1sw - 09-03-2014 17:48

hmm bez fp i bez spamu ciekawe Big Grin średnie zaangażowanie czyli ok 2godziny dziennie tak? Chyba wezmę


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - daniel42na - 09-03-2014 17:50

Zaangażowanie/poświęcony czas bezpośrednio przekłada się na zarobek.
Nie jest to żaden autopilot, że z czynności które wykonujemy dzisiaj leady wpadać nam będą w przyszłości.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 09-03-2014 19:59

Sprzedane 2 pozostałe 4-5 Smile)


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - szy1sw - 10-03-2014 17:06

Kupiłem no i moje opinie są takie:
-sposób działa praktycznie na 100%
-nie należy do ciężkich ale trzeba na niego poświęcić czas(ok +2godziny na lead/możemy pracować nad 10+leadami na raz)
-jak dla mnie za duże oszustwo, wątpię bym z tego sposobu skorzystał

Edit: w sumie to dzięki poradnikowi wpadłem na genialną niszę dzięki której będę mógł zarobić duuużo większe sumy(i to całkiem legalnie, nawet bez manipulacjiBig Grin)


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 10-03-2014 17:41

Dziękuje za szczerą opinie.
sprzedane 3, zostało 3-4.