Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live (/Temat-Bardzo-dochodowy-i-skuteczny-system-gry-live-86812)

Strony: 1 2 3


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Hut - 05-03-2014 15:59

(05-03-2014 15:51)Verb22 napisał(a):  hut

szkoda że poradnik do testow nie dostali ci ktorzy napisali wcześniej. Sprawiedliwość..
dla mnie nie był istotny czas zgłoszenia, chciałem przede wszystkim obiektywnej opinii od osoby, która zna się na rzeczySmile

(05-03-2014 15:55)szczygielek napisał(a):  jeśli będziesz potrzebował rzetelnej opinii to polecam siebie Wink od 3 lat gram, z niemałym zyskiem, chętnie przetestowałbym i Twój "sposób" Smile
wysłałem już poradniki testerom, szkoda, że tak późno się zgłosiłeś


ale widzę, że temat cieszy się zainteresowaniem, co mnie cieszy. na PM wciąż napływają zgłoszenia, nie musicie ich już wysyłać Wink


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - kikuss23 - 05-03-2014 16:58

Czy grajac tym systemem mozemy poniesc jakies straty?


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - szczygielek - 05-03-2014 17:40

(05-03-2014 16:58)kikuss23 napisał(a):  Czy grajac tym systemem mozemy poniesc jakies straty?

zastanów się... to jest bukmacherstwo... "gra losowa"...


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Hut - 05-03-2014 21:42

(05-03-2014 16:58)kikuss23 napisał(a):  Czy grajac tym systemem mozemy poniesc jakies straty?
teoretycznie możemy, jednak musiałaby się zdarzyć naprawdę czarna seria


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - mireck - 06-03-2014 11:28

Czarne serie się zawsze zdarzają Wink Ale zawsze można zminimalizować ryzyko Wink


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Stworkowaty - 06-03-2014 11:41

Póki co 3 wygrane a 1 przegrany, przegrany na własne życznie bo troche odstąpiłem od poradnika ale to wychodzi 140+ ale grane w notatniku tak wiec tylko wirtualne 140 zł. Smile


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Verb22 - 06-03-2014 19:27

szkoda że poradnik do testow nie dostali ci ktorzy napisali wcześniej. Sprawiedliwość..
dla mnie nie był istotny czas zgłoszenia, chciałem przede wszystkim obiektywnej opinii od osoby, która zna się na rzeczySmile


A ja bukmacherką zajmuje się od kilku lat, miesąc siedzę na betgang. Dalej uważam to za niesprawiedliwość.


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Traw3k - 06-03-2014 19:42

Verb,

będziesz teraz płakał przez kilka kolejnych dni, że nie dostałeś systemu do testowania? No, proszę Cię... Ile masz lat? Komicznie to wygląda.

Nie padło na Ciebie - trudno. Jak poradnik będzie w sprzedaży to kupisz i będziesz miał. Skoro zajmujesz się bukmacherką od kilku lat to poszerzenie swojej wiedzy w cenie kilkudziesięciu złotych na pewno nie będzie problemem. Smile

Łączę pozdrowienia,
Trawek


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Mafesto - 06-03-2014 20:52

Kupiłem poradnik. Genialne w swej prostocie. Ma 10 stron, na 3 wiedziałem już o co chodzi (perwsza to okładka). Jeszcze nie przetestowałem a już mogę polecić Big Grin


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - B_Y_K_U - 06-03-2014 21:08

Jaka jest ostateczna cena poradnika?
Czy i kiedy będą jakieś recenzje?
Rozumiem, że można już kupować mimo tego iż w dziale sprzedaż nie jest wystawiony?
Smile