Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LCP Kupił złodziej z EASYSUB (/Temat-LCP-Kupil-zlodziej-z-EASYSUB-86700)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - adkam12 - 02-03-2014 19:34

Racja Hrustus, ale to pryszcz przy tym co ES odwalił, userzy z 2 miesiące robili za frajer, nikt wypłat nie otrzymał.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - daniel42na - 02-03-2014 19:46

Niestety to co pisze adkam wydaje się prawdą, wystarczy sprawdzić że chociażby dane z whois domeny za ro bio ny .net (starego forum easysuba) pokrywają się z nowym właścicielem lcp niejakim "denn"em.
Tak że tego... a lepiej daruje sobie komentarze, każdy widzi jak jest.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Karczu - 02-03-2014 19:52

(02-03-2014 18:49)adkam12 napisał(a):  Domyślam się że Karczu odpowie na ten post - tylko zastanów się dwa razy co napiszesz i uważaj na słowa, bo jestem w prosty sposób zdemaskować kłamstwo, oczywiście prywatnie do Ciebie nic nie mam, po prostu zdziwiło mnie że serwisu jak sharebay&bloglock połączyłeś z człowiekiem który jawnie i bezczelnie okradł tysiące ludzi

Przecież ja nie mam nic wspólnego z EasySub, a już na pewno ShareBaya i BlogLocka z nikim nie łączę. To są 2 serwisy w 100% moje i tylko moje i tak już zawsze pozostanie.

Fakt, iż jestem adminem na forum.lockerz.com. pl w żadnym wypadku nie sprawia, że mam inne powiązania z Pawłem niż właśnie owe LCP Smile

Także o moje serwisy bądźcie spokojni, traktuję je jak swoje dzieci, ba, miałem już intratne propozycje sprzedaży lub wykupu części udziałów za naprawdę intratną kwotę i propozycję odrzuciłem.

Także z mojej strony take it easy.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - adkam12 - 02-03-2014 20:01

(02-03-2014 19:52)Karczu napisał(a):  
(02-03-2014 18:49)adkam12 napisał(a):  Domyślam się że Karczu odpowie na ten post - tylko zastanów się dwa razy co napiszesz i uważaj na słowa, bo jestem w prosty sposób zdemaskować kłamstwo, oczywiście prywatnie do Ciebie nic nie mam, po prostu zdziwiło mnie że serwisu jak sharebay&bloglock połączyłeś z człowiekiem który jawnie i bezczelnie okradł tysiące ludzi

Przecież ja nie mam nic wspólnego z EasySub, a już na pewno ShareBaya i BlogLocka z nikim nie łączę. To są 2 serwisy w 100% moje i tylko moje i tak już zawsze pozostanie.

Fakt, iż jestem adminem na LCP w żadnym wypadku nie sprawia, że mam inne powiązania z Pawłem niż właśnie owe LCP Smile

Także o moje serwisy bądźcie spokojni, traktuję je jak swoje dzieci, ba, miałem już intratne propozycje sprzedaży lub wykupu części udziałów za naprawdę intratną kwotę i propozycję odrzuciłem.

Także z mojej strony take it easy.

Szkoda tylko że tym postem niczego nie wniosłeś, gdyż to żaden atak na ShareBaya, BlogLocka czy twoją osobę, więc nie drążmy twoich serwisów. Dla formalności mogłeś po prostu osobiście przyznać że miałeś od początku świadomość że złodziej z easysub jest właścicielem lcp, i tylko na taką deklarację czekałem, myślę że nie ja jeden.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Karczu - 02-03-2014 20:11

Ale co ja mam wnosić do tematu?

Ja z działalnością Pawła nie mam nic wspólnego poza LCP właśnie Smile Przecież nie będę odpowiadał za jego poprzednie serwisy, tak jak on by się nie wypowiadał gdyby np. zescamiło się ShareBay lub BlogLock, bo nie ma z nimi nic wspólnego.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - adkam12 - 02-03-2014 20:16

Tłumaczyć się mi nie musisz, pytam tylko czy cały czas byłeś tego świadomy że to właściciel ES, odpowiedź jest prosta tak lub nie. Tobie życzę jak najlepiej ale LCP nigdzie nie zajdzie ze złodziejem właścicielem na czele, więc zastanów się podwójnie bo co jak co - współprowadzisz je, więc pisząc że z nim nie współpracujesz sam sobie przeczysz.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - daniel42na - 02-03-2014 20:17

Wypada uświadomić ludzi że niańczy ich człowiek który wydupczył ich wcześniej na góre kapony i pisząc tam posty zarabiają na jego reklamy.
Jeśli to komuś nie przeszkadza to spoko, ale.. hmm Lol


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Karczu - 02-03-2014 20:24

(02-03-2014 20:16)adkam12 napisał(a):  Tłumaczyć się mi nie musisz, pytam tylko czy cały czas byłeś tego świadomy że to właściciel ES, odpowiedź jest prosta tak lub nie.

Z tego co wiem to on miał tam tylko jakieś udziały, szczerze mówiąc nigdy w to nie wnikałem, bo nie znam rynku subów zupełnie i nigdy mnie to nie interesowało. Ja osobiście Pawła znałem już dużo wcześniej jako udziałowca innego serwisu CatShare.net, czyli największego polskiego hostingu PPD/PPS, paru serwisów z wideo etc. Może wynika to z tego, że w tym rynku po prostu siedzę i z tego powodu się znaliśmy, a suby zawsze omijałem.


(02-03-2014 20:16)adkam12 napisał(a):  Tobie życzę jak najlepiej ale LCP nigdzie nie zajdzie ze złodziejem właścicielem na czele, więc zastanów się podwójnie bo co jak co - współprowadzisz je, więc pisząc że z nim nie współpracujesz sam sobie przeczysz.

Dzięki Smile Ja się tylko wyrzekłem jakiejkolwiek współpracy z nim przy serwisie ES, bo ludzie tutaj zaczęli ode mnie wymagać jakichś oświadczeń, a ja jestem zupełnie niepowiązany z tym i nie w temacie. Na LCP jak najbardziej adminuję, co wyraźnie z resztą widać i chętnie podkreślam to w wywiadach. I poza tym, że inny serwis Pawła kiedyś współpracował z moim forum, to LCP to jedyne, co mnie z nim łączy. No i fakt, że można powiedzieć, że to mój znajomy Smile


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - adkam12 - 02-03-2014 20:41

Co jak co ale bratania się ze złodziejami nie pochwalam i dziwi mnie, że nie widzisz w tym nic złego, rozumiem jedynie ze lcp to kanał reklamowy dla twoich serwisów i tylko to jest dla mnie godnym wytłumaczeniem twojej osoby w tej sytuacji, szczególnie że byłeś świadom współpracy z oszustem.


(02-03-2014 20:17)daniel42na napisał(a):  Wypada uświadomić ludzi że niańczy ich człowiek który wydupczył ich wcześniej na góre kapony i pisząc tam posty zarabiają na jego reklamy.
Jeśli to komuś nie przeszkadza to spoko, ale.. hmm Lol


W pełni się z Tobą zgadzam.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Tochkan - 02-03-2014 20:48

No to niezły wariat z niego. Administrator: serwisu chamsko, jednego z większych forum warezowych (nie wiem czy aktualnie nadal nim jest), udziałowiec w popularnych hostingach a na dodatek były admin easysub'a. Ja znam jeszcze jedną plotkę o tym panu, ale to jest plotka więc nie będę jej tutaj pisał, bo sam nie wiem czy to prawda (ale dot. również serwisu pokroju easysub).
Co prawda Karcza lubię tylko hejtować, ale on przynajmniej nie wzbogacił się na oszustwie osób.