Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
{40 zl}BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 5 szt !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: {40 zl}BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 5 szt !!! (/Temat-40-zl-BOT-Zapytaj-onet-pl-KREATOR-KONT-dawanie-lapek-Tylko-5-szt-85236)

Strony: 1 2 3


RE: BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 3 szt !!! - linoskoczek - 09-02-2014 09:53

Panie wielowątkowość... Na pewno przyda Ci się to w akcjach przeglądarkowych, które opierają się na kliknięciu i oczekiwaniu. Geniusz programista.
AutoIT jest wolny, ociężały, no ale kogo to obchodzi? Już chyba każdy ma dwurdzeniowy procesor o niezłym taktowaniu, i AutoIT będzie działał bez zacięć, bo pamięci RAM dużo nie zużywa gdy się skryptem umiejętnie operuje.

Kolege bolo9797 rozumiem, że tak długo się ze zleceniem męczył - sam robiłem boty na zlecenia i odechciało mi się, bo ogarnianie co koder strony wymyślił głupiego, żeby się chociażby zalogować, jest po prostu stratą czasu. W czasie gdy ogarniałem jedną strone, to zrobiłbym bota do 5 innych, inaczej zabezpieczonych.

http://pastebin.com/cnhraYMS <-- widać po numerze, że nowe konta

Exclamation

A co do tematu, żeby nie dostać ostrzeżenia: ma kapcze?! Jerk2


RE: BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 3 szt !!! - bolo9797 - 09-02-2014 12:21

Captche?? Tylko przy zakladaniu kont.
Wszytsko jest na reqestach a nie podpiete pod ie/ff wiec sprzet nie robi tutaj znaczenia (testowalem na bardzo starym sprzecie i smigalo pieknie)


RE: {40 zl}BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 5 szt !!! - bolo9797 - 16-02-2014 16:30

Reffffff ")


RE: {40 zl}BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 5 szt !!! - zbyszeq - 17-02-2014 22:38

Kupione, przetestowany rzetelnie. W razie problemów a owe były przez moją niewiedzi - sprzedawca pomaga natychmiastowo.
Wywiązuje się z umowy.
Co do programu jest on bardzo szybki, jego działanie jest na prawde świetne.
Nie umiem za bardzo recenzować, ale przyda mi się ten programik i polecam go kupić innym Tongue


RE: {40 zl}BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 5 szt !!! - bolo9797 - 18-02-2014 11:27

Bardzo dziekuje za recke Smile
Zapraszam kolejne osoby.


RE: {40 zl}BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 5 szt !!! - dj4write - 21-02-2014 21:47

Też kupiłem tego bota i polecam. Wszystko działa zgodnie z opisem, jest szybki i mało wymagający. Tworzenie kont - bajka. Miałem małe problemy ale jak napisał kolega wyżej, sprzedawca pomógł i wytłumaczył co i jak.


RE: {40 zl}BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 5 szt !!! - bolo9797 - 22-02-2014 12:31

Dziekuje Smile
Zapraszam kolejne osoby!!


RE: {40 zl}BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 5 szt !!! - bolo9797 - 04-03-2014 20:23

Reff !!
Dodane kilka nowych funkcji !!!
Po nowa wersje prosze pisac na pw/gg.


RE: {40 zl}BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 5 szt !!! - bolo9797 - 15-03-2014 13:47

Reff Smile


RE: {40 zl}BOT!! Zapytaj.onet.pl {KREATOR KONT + dawanie lapek] !! Tylko 5 szt !!! - SlusseR - 30-03-2014 18:38

Sorrki jednak nie dokonam teraz zakupu może w innym czasie bo na razie hajs na co inne poszedł.Smile