Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ (/Temat-Formax-Market-bonus-bez-depozytu-100-84036)

Strony: 1 2 3


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - Watoga - 06-02-2014 08:08

Wszystko jest spoko, aż dochodzę do tych 3 rubryczek ;/
paw9191 a czy losowe jpg. zamiast skanu dowodu itd. to nie poniesie dalej konsekwencji i np. nie będę mógł wypłacić zarobionych środków ?

[Obrazek: bawvmf.jpg]


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - Domel32 - 06-02-2014 09:40

@Watoga:

Te dane możesz pózniej edytować.Ważne żeby były poprawne przy zleceniu wypłaty.


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - Watoga - 06-02-2014 18:01

Zmyślony numer banku ? Nie wiem wpisuje nie mam Tongue

Tłumaczone translatorem.. Wpis na dole..
Cytat:[Uwaga]
• dowód osobisty i karta bankowa musi skanować zarówno pozytywne jak i negatywne, i syntezę do tego samego obrazu.
• ID nazwy powinny być takie same na nazwisko posiadacza karty Banku.

Rozumiem znaczenie informacji zawartych w informacji banku, gdyż może to być wykorzystywane do przetwarzania polecenia wypłaty przez mnie.

Niniejszym oświadczam, że podane wyżej informacje są prawdziwe i poprawne. FORMAX zastrzega sobie prawo, ale nie obowiązek, do sprawdzenia dokładności informacji, i skontaktować się z posiadaczem konta, bankierów, maklerów i innych, jakie uzna za konieczne. Sfałszowanych informacji może skutkować wszczęciem postępowania prawnego i jest karalne.

Przesyłając poniżej, oświadczam, że jestem osobą uprawnioną do zainicjowania takich transakcji. Ja też przyznać, że FORMAX może nie wnosić ani odbierać płatności za pośrednictwem strony trzeciej, i odbywa się nieszkodliwe żadnej transakcji nie wynikających z umyślnego zaniedbania.



RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - Domel32 - 07-02-2014 09:42

Zmyślony to raczej nie.Chodzi mi o to ,że można je pózniej uzupełnić.Też wpisałem ,że nie mam konta.

Jeśli chodzi o przesłanie skanów ID jpg to też można zrobić to w pózniejszym terminie .

Rozmawiałem z konsultantem na LC i powiedział ,że nie ma z tym żadnego problemu.


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - lukas13aa - 07-02-2014 15:24

Witam .
Ja użyłem tłumacza i zwątpiłem Tongue
"Same referral can only invite once, unrepeatable."
Takie pytanie mam, z linku z pierwszego postu mogę się zarejestrować, czy do każdej rejestracji trzeba wygenerować nowy link?


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - Domel32 - 07-02-2014 18:13

Nie trzeba generować nowego linku.Chodzi o to,że jedna osoba tylko raz może się zarejestrować z refa.

Jeśli np:otworzysz konto z mojego refa to nie możesz zarejestrować się z innego refa i

tylko raz otrzymujesz 100$ .


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - lukas13aa - 07-02-2014 19:30

Dzięki.


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - K.O.M.B.E.K - 18-02-2014 18:11

No i jak inwestuje ktoś u tego brokera???
Wyplacalny? :>


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - paolo10 - 20-02-2014 23:27

Zapisany z reflinka, zobaczymy co z tego będzie Smile

(06-02-2014 08:08)Watoga napisał(a):  Wszystko jest spoko, aż dochodzę do tych 3 rubryczek ;/
paw9191 a czy losowe jpg. zamiast skanu dowodu itd. to nie poniesie dalej konsekwencji i np. nie będę mógł wypłacić zarobionych środków ?

[Obrazek: bawvmf.jpg]

Numer konta wpisz bez spacji, SWIFT masz podany gdzieś w opisie rachunku twojego konta, może być nazwy jako numer BIC. Branch name to polsku nazwa oddziału, ja mam konto w mBanku więc wpisałem mBank jako nazwę banku, a w tej rubryce Branch wpisałem: Bankowość Detaliczna BRE Banku S.A. Nie wiem czy dobrze, ale przeszło i konto live się założyło Big Grin


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - paw9191 - 24-02-2014 11:16

kurde ja musze ogarnąć jak sie samemu robi trade bo obrócić te 100$ jest ciężko zeby w te 60dni sie wyrobić.