Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! (/Temat-Polecaj-gry-i-zarabiaj-6zl-za-rejestracje-Twojego-REFA-w-grze-83986)

Strony: 1 2 3


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - zaxer - 18-01-2014 19:23

Wojak tam jest niby ten sam panel, ale ktoś poleca w ogólę inną sieć bo Ad4MMO jest podsiecią tej że sieci, coś takiego Smile
+ U mnie jest pomoc refom i moje dowody wypłat, które będą pojawiać się regularnie
+ Z tego co zauważyłem nie ma tam bezposredniego linku tylko ref bo add4mmo.pl to nie jest strona do rejestracji a do promocji tego serwisu, a rejestracja jest "ukryta"

Edit 3
misterzelek Nie mam gg, tylko pw, a na pw podaje chętnym emaila


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - bolo9797 - 18-01-2014 19:40

Ale jednak czysty tez ma byc klikalny.


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - yewryk - 18-01-2014 19:43

Moja aplikacja została odrzucona Xpokerface


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - zaxer - 18-01-2014 19:44

up zapewne miałeś podane strony które mają małą przydatność (oglądalność)


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - bolo9797 - 18-01-2014 19:46

Widze ze moje posty sa niewidzialne i poprostu bede musial to zglosic do administracji..
Czysty klikalny i zakaz ukrywania reffow pod tekstem.


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - zaxer - 18-01-2014 19:52

"4. Link polecający nie może być w jakikolwiek sposób maskowany, pogrubiany jego czcionka nie może się wyróżniać."
Nie widzę aby gdzie kolwiek było o klikalności. Dodatkowo ja go w żaden sposób nie wyróżniam, nie daje go w jakiś tekst itp. Nawet jest napisane że jest to REF, a jest to zrobione po to aby temat ładniej wyglądał, no ale jak pan chcę to proszę bardzo już zmieniam.


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - edikiu - 18-01-2014 21:01

zaxer jaka podsieć sieci? o czym ty gadasz, ja się z twojego linku mogę zalogować na moje konto w ad4mmo to jest jedno i to samo! a ty chcesz po prostu refów nachapać Smile


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - zaxer - 18-01-2014 21:22

Co nie zmienia faktu że są to dwa inne serwisy, tylko po prostu prawdopodobnie tych samych wlascicieli, tak samo jak melongames (coś takiego). Mój błąd.


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - patis1997 - 18-01-2014 21:51

Jakie minimum?


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - zaxer - 18-01-2014 21:56

50zł = czyli 9 refów, nawet z samego facebooka z 90 znajomymi więcej się wyciągnie. Bo do wszystkich wystarczy wysłać wiadomość z linkiem i np. opisem gry.