Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ciekawa nisza pod program na fires - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ciekawa nisza pod program na fires (/Temat-ciekawa-nisza-pod-program-na-fires-83919)

Strony: 1 2 3


RE: ciekawa nisza pod program na fires - elo13 - 17-01-2014 21:28

(17-01-2014 21:24)asiorek napisał(a):  Spamowac w temacie bo boisz sie prawdy ?:> jesli masz nisze to po co ja sprzedajesz? Nie wierze ze sie chcesz swoim sposobem zarobku podzielic, to tak jak by doqtion wystawil swoje nisze na których ma dniowki te 200$

Napisz do tutora, ktory wyda recenzje czy warto. Wtedy znajdziesz kupca :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

patrz jest taka opcja, zaprosilem dziewczyne i nie mam pieniedzy, zeby cos oplacic i srednio mi w tej sytuacji zalezy na pieniadzach, kiedy odkleisz nos od komputera i znajdziesz sobie tez kogos zrozumiesz, ze jest sprawa wazniejsza niz pieniadz w tym wypadku 30zl, nie bede sie juz z nikim uzeral, bo to nie ma sensu, jesli ktos jest chetny to kupi


RE: ciekawa nisza pod program na fires - piotrekprorok - 17-01-2014 22:58

15 wpisów i 3 leady? :/ Tyle to można mieć z udostępnienia głupiego konkursu na przeciętnym FP.


RE: ciekawa nisza pod program na fires - Roxi5017 - 17-01-2014 23:04

Chłopie Ty nie masz pojęcia co oznacza słowo nisza. Nisza jest to produkt/pomysł, na który jest ogromny popyt, co wiąże się z dobrym zarobkiem, Ty owego nie masz. 3 leady to jest nic. Nisza ma o wiele, wiele więcej. Te pojęcie jest tutaj względne Wink


RE: ciekawa nisza pod program na fires - bolo9797 - 17-01-2014 23:15

Skoro taka ekstra nisza to czemu nie oddasz tutorowi??
Jeleni tutaj nie znajdziesz.


Odp: RE: ciekawa nisza pod program na fires - asiorek - 17-01-2014 23:20

(17-01-2014 21:28)elo13 napisał(a):  
(17-01-2014 21:24)asiorek napisał(a):  Spamowac w temacie bo boisz sie prawdy ?:> jesli masz nisze to po co ja sprzedajesz? Nie wierze ze sie chcesz swoim sposobem zarobku podzielic, to tak jak by doqtion wystawil swoje nisze na których ma dniowki te 200$

Napisz do tutora, ktory wyda recenzje czy warto. Wtedy znajdziesz kupca :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

patrz jest taka opcja, zaprosilem dziewczyne i nie mam pieniedzy, zeby cos oplacic i srednio mi w tej sytuacji zalezy na pieniadzach, kiedy odkleisz nos od komputera i znajdziesz sobie tez kogos zrozumiesz, ze jest sprawa wazniejsza niz pieniadz w tym wypadku 30zl, nie bede sie juz z nikim uzeral, bo to nie ma sensu, jesli ktos jest chetny to kupi

Hahaha, od monitora, bardziej wyswietlacza tel. Duzo czasu spedzam poza domem. Dziewczyne mam, i jakos mam jak z nia wyjsc do kina i zaolacic za dwie osoby i do tego jeszcze jakas pizza po kinie.. :-) mam 17 lat, a ty piszac takie teksty, zamiast przywolac kupca go odpychasz. Sprzedajesz cos co praktycznie zapewno warte jest niczenu. Oddaj do tutora, niech wystawi , no chyba ze boisz sie ze ci 'nisze' sprzatnie Jerk2. Jak kupc to zapewne jakiegos zielonego, watpie ze ktos ci to kupi, no chyba ze naprawde trafisz na jakiegos losia, daniela albo innego jelenia :-)

Swoja droga, szybko watpie ze sprzedaz gdyz fires nie wyplacil wszystkim kasy i wiekszosc sie wstrzymala.



Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: ciekawa nisza pod program na fires - elo13 - 18-01-2014 01:22

Ok temat do kosza poprosze moda tobie asiorek gratuluje rodzicow ja niestety takich wygod nie mam


RE: ciekawa nisza pod program na fires - AkaBaka - 18-01-2014 08:38

Więc teraz widać co chciał sprzedać. Pozdrowienia dla Ciebie ha ha Smile


Odp: RE: ciekawa nisza pod program na fires - asiorek - 18-01-2014 08:52

(18-01-2014 01:22)elo13 napisał(a):  Ok temat do kosza poprosze moda tobie asiorek gratuluje rodzicow ja niestety takich wygod nie mam
Na moich rodzicow to ty nie najezdzaj. Wygod? To ze potrafie sobie zapracowac na swoje wydatki nie znaczy ze spie na kasie czy cos. Widac co chciales sprzedac, a i ta odwaga zeby odrazu po rodzicach ?.


Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: ciekawa nisza pod program na fires - Majka - 18-01-2014 08:54

Do kosza z tematem i tyle. Nie ma co się rozgadywać.
Takich "nisz" to się nie sprzedaje i nie wciska komuś kiczu. I tak wiadomo było, że nikt nie kupi.


RE: ciekawa nisza pod program na fires - Stem - 18-01-2014 11:06

To , ze stać go zabrać dziewczyne do kina i na pizze to nie znaczy, że rodzice dają mu na to pieniądze, a co więcej znaczy to, że mu na niej zależy i potrafi zapracować na takie przyjemności dla dwojga, więc uważam, że twój komentarz @elo13 był troszeczke nie trafiony