Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycja na yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Pozycja na yt (/Temat-Pozycja-na-yt-83231)

Strony: 1 2 3


RE: Pozycja na yt - mypy - 06-01-2014 21:08

ale mój net chodzi jakby chciał a nie mógł... Netia przewala mnie na prędkości Big Grin


RE: Pozycja na yt - Bandaid - 06-01-2014 21:25

Co do tego błyskawicznego pojawiania się na pierwszej pozycji filmiku który nie ma lajków ani nie ma nic wybitnie się wyróżniającego to istnieje na to specjalny sposób, który sprawia, że film z miejsca jest na 1 pozycji.


RE: Pozycja na yt - matek697 - 06-01-2014 21:30

(06-01-2014 21:25)Bandaid napisał(a):  Co do tego błyskawicznego pojawiania się na pierwszej pozycji filmiku który nie ma lajków ani nie ma nic wybitnie się wyróżniającego to istnieje na to specjalny sposób, który sprawia, że film z miejsca jest na 1 pozycji.

Oczywiście tylko ELITA go zna Smile


RE: Pozycja na yt - AnnaKa - 07-01-2014 01:38

Kupuje sie reklame na YouTube to jedyny sposob na pierwsze miejsce w 'proponowanych'


RE: Pozycja na yt - Bandaid - 07-01-2014 09:31

Cytat:Kupuje sie reklame na YouTube to jedyny sposob na pierwsze miejsce w 'proponowanych'
Nie.


RE: Pozycja na yt - boob92 - 07-01-2014 12:11

(06-01-2014 21:25)Bandaid napisał(a):  Co do tego błyskawicznego pojawiania się na pierwszej pozycji filmiku który nie ma lajków ani nie ma nic wybitnie się wyróżniającego to istnieje na to specjalny sposób, który sprawia, że film z miejsca jest na 1 pozycji.

Chwalisz się czy żalisz? Co ma na celu zaśmiecanie tematu postami typu "wiem ale nie powiem"? Nie powiesz to zachowaj dla siebie.

Co do tematu, to moim zdaniem lepiej kupić 10k HRV na fiverze niż wykupować zwykłe na SYV, tym bardziej że obecnie na SYV wyświetlenia działają fatalnie.


RE: Pozycja na yt - comanche - 07-01-2014 12:50

Nie dzialaja fatalnie tylko skonczyla sie promocja ze za 100 bylo 200, traz za 100 daja 90, ale dodaje normalnie


RE: Pozycja na yt - damcio1010 - 07-01-2014 13:25

Koledze 2x up wyżej chodziło pewnie o wyświetlenia wysokiej rangi które mają dużo większe znaczenie od tych zwykłych Smile


RE: Pozycja na yt - Frag - 07-01-2014 15:51

A ja wam powiem że nigdy nie kupowałem wyświetleń, od zawsze lecę na darmowym u2bviews i miałem sporo filmików na 1 miejscu. Nie ma na to żadnego sposobu, raz mi się udało z miejsce podczas gdy była duża konkurencja, ale był to przypadek. Przez noc mi przybyło 10000 wyświetleń pod filmikiem(ale wejść na linki nie było) wiec były to jakieś "puste" wyświetlenia. Liczy się promocja i ciągle zainteresowanie filmikiem(nabijanie viewsow i komentów po trochę ale często a nie dużo na raz) i po jakimś czasie filmik może być na 1 miejscu, jeśli nie usuną oczywiście Smile


RE: Pozycja na yt - TastemanPL - 07-01-2014 16:55

@up dobrze gadasz Smile Raz promowałem cały czas film który był na 4 miejscu i ni h. nie dało się go wypromować. Po przerwie miesięcznej zobaczyłem że wskoczyłem na 1 miejsce pewnie dzięki temu że konkurencja już go nie promowała Smile