Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
A'la kwejk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: A'la kwejk (/Temat-A-la-kwejk-82800)

Strony: 1 2 3 4


RE: A'la kwejk - Nortix - 30-12-2013 21:33

Hmm jak dobrze rozreklamujesz stronę i będzie się tam pojawiało sporo oryginalnych "obrazków" to będziesz miał duże szanse a jak będzie sporo kopii np z: kwejków demotów czy dzid to nie ma co liczyć na 1 tyś odsłon dziennie bo ludzie to wcześniej zobaczą na wyżej wymienionych serwisach i się zniechęcą bo po co mają wiedzieć dwa rady to samo.
Powiem ci tak jeżeli postawisz na oryginalność i dobrą reklamę to spokojnie możesz się spodziewać po 1 tyś wyświetleń dziennie.


Ps: Licz się z tym że w sieci jest multum serwisów al'a kwejk.


RE: A'la kwejk - DarkKiller - 30-12-2013 21:46

@Up dzięki za info


RE: A'la kwejk - Icek - 30-12-2013 22:07

1k wyswietlen to nie jest zbyt duzo... Jak stawiac sobie cele to wysoko!


RE: A'la kwejk - Lesek - 30-12-2013 22:15

Możesz też postawić na możliwość komunikacji, robienia jakichś profili, coś co ludzi zatrzyma, wiele osób czasem robi coś żeby być bardziej widocznym w danym serwisie, poza tym dobra atmosfera przyciągnie i zostawi wielu użytkowników. Pamiętaj też o tym żeby nie nastawiać się od razu na wielki sukces.


RE: A'la kwejk - Leśniczy - 30-12-2013 23:15

Czy Ty mówisz o tysiącu odsłon dziennie, wizyty dziennie, czy unikalnych użytkowników dziennie? Bo jak tysiąc odsłon to śmiesznie mało.


RE: A'la kwejk - DarkKiller - 31-12-2013 08:10

Ja myśląc o 1 K napisałem bo tyle,muszę mieć by opłacało się trzymać serwer ( domena i hosting ).


RE: A'la kwejk - barto - 01-01-2014 23:47

(30-12-2013 20:35)DarkKiller napisał(a):  BARTO piszesz, że 1K to nierealistyczny cel... Spójrzmy Np. Na stronę czadersi.pl mają oni prawie 1K a nie są zbyt znani...

Czytaj ze zrozumieniem Wink

(30-12-2013 20:35)DarkKiller napisał(a):  Nikt tutaj o kopii nie pisze.

Możliwe że źle dobrałem słowa, miałem na myśli to iż stron typu kwejk,demoty itd. jest multum i ciężko znaleźć jakąkolwiek w miare oryginalna nisze (np zmarsa)


RE: A'la kwejk - DarkKiller - 02-01-2014 14:59

@Barto samochodów też jest bardzooo dużo a jakoś dalej je produkują...

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.


RE: A'la kwejk - Sfatev - 02-01-2014 19:56

udac sie moze udac ale proponuje ci reklamowac tam gdzie jest najwiecej "gimbusow" bo to oni przesiaduja najwiecej na takich stronach.


RE: A'la kwejk - DarkKiller - 03-01-2014 14:15

@UP to to wiadomo oni są najlepszymi użytkownikami Smile