Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ustawiony mecz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ustawiony mecz! (/Temat-Ustawiony-mecz-82430)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ustawiony mecz! - NowyKoles - 25-12-2013 13:27

Ktos kto ma dostep do ustawionych meczy raczej nie pisze na forum Wink


RE: Ustawiony mecz! - adre - 26-12-2013 11:59

Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk

typ: Avtomobilist Yekaterinburg (z dogrywką/karnymi)

Jeszcze jeden typ na ostatni dzień świąt. Pozdrawiam Lol


RE: Ustawiony mecz! - Erenee - 26-12-2013 13:31

Zagrane za duża stawkę mam nadzieję że też typ wejdzie Big Grin


RE: Ustawiony mecz! - NowyKoles - 26-12-2013 17:41

No i znów się udało. Po rzutach karnych Wink Graty


RE: Ustawiony mecz! - full2000 - 26-12-2013 18:47

Skorzystałem za małą stawkę co prawda. Thnx. Możesz podawać następne Big Grin


RE: Ustawiony mecz! - Slight - 26-12-2013 20:25

@adre, może skusisz się już może do sprzedawania płatnych typów? ;>


RE: Ustawiony mecz! - create - 26-12-2013 20:34

Również skorzystałem za 100. Dzięki Smile


RE: Ustawiony mecz! - adre - 26-12-2013 20:43

Cieszę się, że skorzystaliście Jerk2
a hejterom krzyż na drogę - w bukmacherce raz się wygrywa, a raz przegrywa trzeba grać z głową


RE: Ustawiony mecz! - mareczek - 26-12-2013 22:22

(26-12-2013 20:43)adre napisał(a):  Cieszę się, że skorzystaliście Jerk2
a hejterom krzyż na drogę - w bukmacherce raz się wygrywa, a raz przegrywa trzeba grać z głową

Dziękuję za krzyżyk na drogę Smile Może zacznę od krótkiego wstępu. Jeśli coś piszę to uwierz, że wiem co piszę i nie robię tego tylko po to żeby nabić posty. Na bukmacherce się znam, bo siedzę w tym dłuższy czas. Wiem, że istnieją płatne typy, darmowe typy i także typy w meczach tzw. "ustawionych" aka. "fixach". Jednak to nie jest tak pięknie jak Ty chcesz nam to tutaj pokazać Lol Przed tym krótki komenatarz co do postu jednego z użytkowników.

Brawa dla Slight, który oficjalnie został pierwszym jeleniem w tym temacie. Serdeczne gratulacje !


Dlaczego tak napisałem? A to dlatego, że gość nie ma żadnych typów w meczach ustawionych. W sumie może myśli, że ma, bo ktoś mu tak powiedział beka Dodatkowo może jeszcze zapłacił za te typy beka

Wyjaśniam dlaczego kolega nie ma żadnych typów w meczach "ustawionych".

1. Trzeba być debilem, żeby się w to bawić. Kary za korupcję są naprawdę nieciekawe. Teraz sobie można pomyśleć, że jego to nie dotyczy. Nic z tych rzeczy. Każda jedna osoba zamieszana w takie coś może zostać odnaleziona i ukarana.

2. Takie typy są sprzedawane na tzw. "czarnych stronach bukmacherskich". Oczywiście wszystko jest nielegalne i żaden gówniarz nie wejdzie na taką stronę.

3. Takie typy są cholernie drogie. Kosztują po 300-500euro, ale dlaczego? A dlatego, że kupujący stawia na taki typ 10000euro i zarabia wielkie pieniądze. U adre widzieliśmy stawkę 50zł. Daje do myślenie, chyba nikt nie zaprzeczy Jerk

4. Ustawki się zdarzają, ale Ty nam podałeś 3 "ustawione" mecze w ciągu 2 dni no to przepraszam bardzo. Trochę za często te fixy. Czy te twoje źródło to jakiś szef mafii rosyjskiej, który zarabia miliony na korupcji w rosyjskiej lidze hokeja? Jerk

Chciałem wymienić dodatkowe argumenty, ale w sumie po co? Widać wyraźnie, że adre podaje typy po to żeby zyskać klientów( jeszcze raz brawa dla Slighta beka ). Zapewne chce sprzedawać typy do "ustawionych" meczów i zarabiać na tym pieniążki.

Dzisiejszy mecz niby dziwny, bo drużyna, która miała przewagę podczas regulaminowego czasu, w karnych spudłowała aż 3krotnie. To oczywiście żaden dowód na to, że mecz był ustawiony, bo wygrani też trafili 1/3 rzuty karne więc powodem aż 5 pudeł mógł być( a nawet jestem przekonany, że był ) niski poziom jednej jak i drugiej drużyny.

Podsumowując odradzam płacenia mu jakichkolwiek pieniążków. Oczywiście na tym forum były osoby, które sprzedawały swoje typy. Nie było ani jednego uczciwego człowieka. 100% oszustów, którzy na początku również byli mili, dało sie pogadać, a potem myk i gości nie ma.

I nie pisz jak typowy 14latek, że ktoś Cię "hejtuje", bo wtedy coraz bardziej mnie umacniasz w mym przekonaniu, że jesteś po prostu gówniarzem, który próbuje oszukać naiwnych ludzi w internecie. Pozdrawiam serdecznie.


RE: Ustawiony mecz! - NowyKoles - 26-12-2013 22:31

Mareczek podsumował Smile W sumie mam podobne mniemanie co do ustawionych typów podawanych na zwykłym forum o zarabianiu.

Zrobie reklame a co. Wolę, żeby ludzie korzystali z darmowych typów bez żadnych haczyków. Też możecie zarobić:

http://zarabiam.com/Temat-By-forumowicze-byli-bogatsi-Zielono-tu-80907?pid=791781#pid791781