Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! (/Temat-Zarabiaj-na-energii-odnawialnej-one-line-online-com-pre-launch-82402)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! - kobra11 - 24-12-2013 18:40

Miesięczna kwalifikacja od 1 kwietnia będzie 50 Euro raz na 30 dni.
Kwalifikacja dzieli się na 2 części.
50% idzie w marketing plan
50% idzie w TWÓJ osobisty udział w elektrowni z jakiej przez około 20 lat będziesz dostawał dywidendę.

W Planie Marketingowym jest zupełnie nowa sprawa, zarabiamy % z 7 poziomów w górę! Jest to możliwe po spełnieniu odpowiedniej kwalifikacji.
Mianowicie w kwietniu wchodzimy wszyscy na poważnie i już zaczynamy zarabiać, to właśnie wtedy rozpocznie się budowa pierwszej fermy, po paru miesiącach (na moje oko gdzieś 3 miesiące) ruszy i zaczną iść profity NIE z struktury a PASYWNY zarobek.

Polecam obejrzeć prezentację, w której jest to dokładniej omówione:
Link do prezentacji


RE: Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! - kammic8 - 25-12-2013 01:15

A nie jest to kolejny HYIP?


RE: Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! - kobra11 - 25-12-2013 01:21

Nie jest to żaden HYIP, tutaj kupujemy udziały w elektrowniach.


RE: Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! - erykbyk - 25-12-2013 12:11

Lol jakich elektrowniach Big Grin

Ludzie energetka to za poważne kwestie i pieniądze żeby zbierać kasę od przypadkowych chłopków ze świata. To surowiec strategiczny to raz. Dwa, koszt budowy elektrowni zwraca się po 13-20 latach dopiero.

Ale nic, zarejestruję się i tak, podchodzę do tego jak do piramidy gdzie mogę być po prostu w miarę wysoko, aczkolwiek te opowieści o tym i tamtym już od dłuższego czasu na mnie wrażenia nie robią.


RE: Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! - hufsmoke - 25-12-2013 15:14

zapewne SCAM Smile


RE: Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! - 7minutbiznespl - 25-12-2013 20:04

Czemu zaraz scam Wink Brzmi ciekawie, zarabianie z lokatą kapitału jednocześnie to bardzo dobry pomysł.


RE: Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! - Bajobongo - 26-12-2013 11:21

Bardzo interesujący projekt i widać duże zainteresowanie.
Jestem zaledwie 3 dni a już po mnie zarejestrowało się 39 osób a start oficjalny dopiero 01.01.2014r Smile


RE: Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! - kobra11 - 26-12-2013 12:37

Ja też jestem od 23.12 i po mnie zarejestrowało się 60 osób. A dynamika dopiero się rozkręca. W niedzielę jest webinar dla Ukrainców i wtedy powinno ruszyć na całego.


RE: Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! - Qwik - 26-12-2013 13:34

(25-12-2013 01:21)kobra11 napisał(a):  Nie jest to żaden HYIP, tutaj kupujemy udziały w elektrowniach.

[Obrazek: no-tera-to-zes-dojebal-pl-ffffff]


RE: Zarabiaj na energii odnawialnej one-line-online.com - pre launch! - kobra11 - 27-12-2013 16:23

Razem z Romanem udało nam się wpłynąć na małą modyfikację promocji pre launch!
Do tej pory, kwalifikacje trzeba było osiągnąć do 1 kwietnia i wtedy otrzymalibyśmy promocyjny bonus, który odpowiadałby naszej pracy (przykładowo Ipod czy tez 500 Euro).

Dzięki modyfikacji, każdy kto dosięgnie jakiegoś wymogu z promocji pre launch, już na przełomie styczeń/luty otrzyma to co przewiduje promocja!!! (przykładowo 500 Euro za to ze ma grupę z 100 osób).
Jeżeli od lutego do kwietnia osiągnie kolejny próg kwalifikujący go do wyższej nagrody, otrzyma różnicę!!

Modyfikacja dotyczy tylko bonusu pieniężnego za budowę grupy, nie mylić z bonusem rzeczowym za bezpośrednich zaproszonych!

Postanowiliśmy to zmienić aby ludzie jak najszybciej zobaczyli iż firma realnie płaci pieniądze.

Szczegóły promocji pre launch:
Promocja pre launch

Jak widać to nie jest żaden HYIP.