Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podzielmy Się - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podzielmy Się (/Temat-Podzielmy-Sie-81689)

Strony: 1 2 3


RE: Podzielmy Się - pawel27271 - 12-12-2013 16:26

@szufliko, jesli ludzie wplacają do własciciela, to masz racje. Ale tutaj ludzie wpłacają wzajemnie dla siebie. Zapraszam dzis na webinar.


RE: Podzielmy Się - crew161 - 12-12-2013 16:27

Do kosza z tą piramidą .


RE: Podzielmy Się - pawel27271 - 12-12-2013 16:35

No nic, ja dalej zapraszam na programowy webinar na 20-tą dzisiaj pod tym linkiem http://login.meetcheap.com/conference,podzielmysie
Kto zechce, skorzysta, a kto nie, to wyrzuci do kosza.
Pozdrawiam wszystkich, tych zyczliwych i przeciwników.


RE: Podzielmy Się - marcel_kk - 12-12-2013 16:47

(12-12-2013 16:19)pawel27271 napisał(a):  Mam czelność @marcelu, kulturalny VIPIE.
Pomijając fakt, że nie rozumiesz najprostszych róznic, jakie są w przypadku piramid finansowych a programów opartych na wzajemnej pomocy, to jeszcze brak Ci kultury.
Mam -jak to nazwales "czelnosc" pisac na tym forum, bo dotyczy ono dodatkowych dochodów w necie. Są hyipy i ponzi - klasyczne, oszukancze piramidy i cała masa ludzi bierze w nich udział, bo szuka dodatkowej kasy.
Są tez w Polsce programy pomocowe i Podzielmy Się do nich własnie się zalicza.
Gdybys zadał sobie troche trudu, zanim wydasz wyrokującą opinię warto by było wejsc na webinar i w normalny sposób zadac pytania, co do których masz watpliwości.
A poza tym - zakładam,ze każdy ma SWÓJ rozum i potrafi dokonywać wyborów.
Dalej Cię będę odsyłać do definicji "piramidy finansowej".

Głupków równych sobie to na tym forum nie znajdziesz, wjeżdżasz z piramidą i jeszcze próbujesz ją wybielić, to trzeba mieć tupet...
A tak poza tym to uważaj do czego nakłaniasz na tym forum:
„Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8”.


RE: Podzielmy Się - pawel27271 - 12-12-2013 16:53

Ja Ci nie ubliżyłem, po Twoich wypowiedziach od początku widac tupet i pogarde dla innych. Nie po to zamiesciłem tu ta informacje, aby tracic czas na bezowocne dyskusje.
Kto zechce - wejdzie i poslucha, dokona wyboru zgodnie ze swoją wiedza i rozumieniem prawa, kto nie zechce, nie pozna i nie skorzysta.
Pisalem,ze mamy demokrację.
Dalej Cię będę odsyłac do prawnych aspektów piramidy. Pewnie nie skorzystasz, ale to juz nie moje zmartwienie.
Mimo wszystko Panie @marcel pozdrawiam


RE: Podzielmy Się - szufliko - 12-12-2013 16:53

może pawel27271 zarób te kilka mylyjonów i podaj screena, bośmy Tomasze niedowiarki


RE: Podzielmy Się - marcel_kk - 12-12-2013 17:05

(12-12-2013 16:53)szufliko napisał(a):  może pawel27271 zarób te kilka mylyjonów i podaj screena, bośmy Tomasze niedowiarki

Zapewne już zarobił...choć zaczyna to wyglądać jak mega pralnia brudnych pieniędzy beka
[Obrazek: 8vxjk2.jpg]


RE: Podzielmy Się - lissax - 12-12-2013 18:15

Pierwszych Darczyńców przelecial UOKiK, wie o nich KNF, mają opinie prawną i Kancelarie, która ich reprezentuje, teraz zakończył kontrolę Urząd Skarbowy i nikt, powtarzam nikt nie widzi w tym piramidy.

Tak poza tym,wszyscy uczestnicy rozliczają się z podatków i jest to legalne. Ci co się tak wypowiadają niechlubnie o podzielmy się nie mając pojęcia jak TO działa, niech się na forum nie ośmiesza. Rozumiem,że wszyscy chcą być znawcami wszystkiego i rozpowiadać swoje mądrości. Ale rób to gdy dowiesz się o co w tym wszystkim chodzi.

Dla tych co chcą się dowiedzieć więcej zapraszam na webinar dziś o 20 - info na facebooku. Jeśli masz jakieś wątpliwości możesz zadawać pytania.

Pozdrawiam


RE: Podzielmy Się - Nicktim - 12-12-2013 18:40

(12-12-2013 18:15)lissax napisał(a):  Ci co się tak wypowiadają niechlubnie o podzielmy się nie mając pojęcia jak TO działa, niech się na forum nie ośmiesza.

Po to jest forum, żeby się wypowiadać. Wiele było programów, które tak zaczynały, a dziś nie wypłacają pieniędzy...

(12-12-2013 18:15)lissax napisał(a):  Rozumiem,że wszyscy chcą być znawcami wszystkiego i rozpowiadać swoje mądrości.
Nie, po prostu siedzą w tej "branży" i nie jedno oszustwo widzieli.

Ty oczywiście założyłeś konto tylko po to, żeby nam to napisać ? beka


RE: Podzielmy Się - lissax - 12-12-2013 19:08

Piszę o tym na czym się znam a nie o tym co przeczytałam i udaję znawcę wszystkiego. To tak jakbyś poszedł do US i powiedział "psze pani,tak,wiem,mam dobrze wypełnione,czytałem o tym w necie". A prawo prawem. Nieznajomość prawa nie zwalnia Cię z jego przestrzegania. Tak samo nieznajomość zasad programów nie zwalnia Cię z pisania prawdy. Domniemanie to nie są fakty. Sory ale ja pisze o czymś innym a Ty o czymś zupełnie innym.