Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna (/Temat-prezent-na-mikolajki-a-wiec-studnia-bez-dna-81119)

Strony: 1 2


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - Nortix - 03-12-2013 16:05

Biżuteria zawszę mile widziana u pań Wink + jakieś dobre czekoladki i na pewno będzie zadowolona.
Ja swojej osobiście planuję zakupić kolczyki i czekoladki na szczęście moja ukochana nie jest wymagającą dziewczyną i pewnie zadowoliła by się z samych czekoladek.


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - Baleron333 - 03-12-2013 16:22

moja też nie jest wymagająca Wink

właśnie chyba też kupię jakąś biżuterię


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - GoodLecki - 03-12-2013 16:36

Może pogadaj z jej koleżankami jakimiś albo przyjaciółką bliską Smile
Albo zamiast prezentu zafunduj jej ciekawy wieczór z atrakcjami bardziej to doceni niż jakiś prezencika i ty na końcu wieczoru skorzystasz Smile


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - Davi - 03-12-2013 16:38

Ja myślę, że biżuterii to ona ma od groma lepsze moim zdaniem jakieś wyjście na lodowisko, a później jakieś ciacho + gorąca czekolada, a na końcu kolacja u Ciebie (Ty gotujesz) + dobry film.


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - Albercik - 03-12-2013 19:49

zabierz ją na biegun północny i pokaż zorze polarną.


RE: prezent na mikołajki :)) a więc studnia bez dna - KamilM - 09-12-2013 10:33

Najlepiej kupić jakąś sexi bieliznę Smile
I ona się ucieszy i Ty będziesz miał pożytek Smile)