Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! (/Temat-BlogLock-net-Darmowa-Platforma-Blogowa-zintegrowana-z-wlasnym-systemem-PPA-80936)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 01-12-2013 00:53

1. Tak Smile

2. Tak, możesz zablokować co tylko chcesz.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Qwik - 01-12-2013 09:19

Czy mogę dodać button download z linkiem z innego hostingu ppa?

Takie coś mi wyskakuje:

You attempted to access the "BlogLock.net - Monetize your content by blogging! Revolutionary CPA blogging service!" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "BlogLock.net - Monetize your content by blogging! Revolutionary CPA blogging service!" dashboard, please contact your network administrator.

If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - noutilus - 01-12-2013 10:28

Czy ukryta treść contentu jest indeksowana przez boty?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - patryk0407 - 01-12-2013 11:27

Bardzo dobry pomysł z tym, taki zamiennik blogspot w dodatku z wordpress i wszystkimi dodatkami etc.
Napewno nie raz skorzystam, dodatkowo na szybko gateway Heart


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Qwik - 01-12-2013 13:06

Oferty się nie wyświetlają tzn. nic się nie wyświetla po kliknięciu na button.Jest tak z adblockiem i bez niego.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 01-12-2013 13:56

noutilus, z tego co mi wiadomo, to nie jest. Bot content ma zablokowany tak samo jak ludzie Smile

Qwik, dziwne, bo u mnie jest okej, nawet pierwsze leady wpadają. Jest jednak jedna możliwa przyczyna, a mianowicie gateway na stronie głównej się nie otwiera (po kliknięciu w button przeniesie Cię do wpisu i dopiero tam zadziała).


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - MadBull - 01-12-2013 16:06

Można prosić o przykładową stronę?
Nie chcę zakładać konta, lecz interesuje mnie jak to wygląda.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - DawidFB - 01-12-2013 16:10

No to powracam do PPA Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 01-12-2013 16:55

(01-12-2013 16:06)MadBull napisał(a):  Można prosić o przykładową stronę?
Nie chcę zakładać konta, lecz interesuje mnie jak to wygląda.

Proszę: http://test.bloglock.net/

Oczywiście wygląd wszystkiego można zmieniać, jako tła wgrywać własne obrazki itd.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - rozekrr - 01-12-2013 17:08

Według mnie minusem jest to iż pod hide gatewaya można wstawić nawet "dzięki za pobranie, nara", bo zapewne tak będą ludzie robić i to jeszcze bardziej obniży poziom rynku PPA, tak jak to miało miejsce z pustymi paczkami bez żadnego błędu w oknie. Nie sądzisz Karczu?