Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odrzucony: film został skopiowany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Odrzucony: film został skopiowany (/Temat-Odrzucony-film-zostal-skopiowany-80471)

Strony: 1 2


RE: Odrzucony: film został skopiowany - bodek7654 - 24-11-2013 14:33

(23-11-2013 13:23)Domel32 napisał(a):  jeżeli jesteś autorem tych filmów i ktoś je skopiował od Ciebie to jest to naruszenie praw autorskich i taki typ zgłoszenia powinieneś wybrać


jezeli chce sobie strzelac w stope to prosze bardzo , ale twoje filmy naruszaja regulamin Youtube wiec predzej ty oberwiesz niz ten koles ,
a przy flagowaniu to zaznaczasz spam , oszustwo itd. i wtedy nic nie musisz uzupelniac i jezeli koles ma slabe konto to filmy padna od razu , jezeli nie to znaczy ze potrzeba wiecej oflagowan tego filmu , tak czy siak do takiej wojny na yt trzeba sie przyzwyczajac


RE: Odrzucony: film został skopiowany - ggghhh421 - 25-11-2013 12:37

(24-11-2013 14:33)bodek7654 napisał(a):  
(23-11-2013 13:23)Domel32 napisał(a):  jeżeli jesteś autorem tych filmów i ktoś je skopiował od Ciebie to jest to naruszenie praw autorskich i taki typ zgłoszenia powinieneś wybrać


jezeli chce sobie strzelac w stope to prosze bardzo , ale twoje filmy naruszaja regulamin Youtube wiec predzej ty oberwiesz niz ten koles ,
a przy flagowaniu to zaznaczasz spam , oszustwo itd. i wtedy nic nie musisz uzupelniac i jezeli koles ma slabe konto to filmy padna od razu , jezeli nie to znaczy ze potrzeba wiecej oflagowan tego filmu , tak czy siak do takiej wojny na yt trzeba sie przyzwyczajac


Ale rozumiem że w ten sposób również nie moge flagować z kont na którym mam film/filmy ?


RE: Odrzucony: film został skopiowany - bodek7654 - 25-11-2013 13:31

(25-11-2013 12:37)ggghhh421 napisał(a):  
(24-11-2013 14:33)bodek7654 napisał(a):  
(23-11-2013 13:23)Domel32 napisał(a):  jeżeli jesteś autorem tych filmów i ktoś je skopiował od Ciebie to jest to naruszenie praw autorskich i taki typ zgłoszenia powinieneś wybrać


jezeli chce sobie strzelac w stope to prosze bardzo , ale twoje filmy naruszaja regulamin Youtube wiec predzej ty oberwiesz niz ten koles ,
a przy flagowaniu to zaznaczasz spam , oszustwo itd. i wtedy nic nie musisz uzupelniac i jezeli koles ma slabe konto to filmy padna od razu , jezeli nie to znaczy ze potrzeba wiecej oflagowan tego filmu , tak czy siak do takiej wojny na yt trzeba sie przyzwyczajac


Ale rozumiem że w ten sposób również nie moge flagować z kont na którym mam film/filmy ?

jezeli masz filmy z ppa [ hacki ] to nie, bo twoje tez poleca


RE: Odrzucony: film został skopiowany - innos123 - 26-11-2013 12:45

Siema mam podobny problem a nie chce zakładać nowego tematu tylko że u mnie kasują filmy też że niby film został skopiowany a po 20 minutach wraca jako nowy (ten sam film co został skasowany) z wyzerowanym stanem, także nie czaje po co usuwają film a po 20min przywracają go facepalm
Czy w tym przypadku też lepiej ustawić film na prywatny nabić powiedzmy przez tydzień 50k wyświetleń i 1k lików i dopiero po tym ustawić na publiczny?


RE: Odrzucony: film został skopiowany - TastemanPL - 26-11-2013 15:53

@up mam tak samo. Kto wie o co cho?


RE: Odrzucony: film został skopiowany - dondoonsie - 27-11-2013 14:31

Mi też to się dzieje, myślałem że gość od którego kupowałem konta odzyskał hasło i skopiował film.

Film który był wypromowany został skopiowany, skopiowany stoi na nowo a ten stary usunięty że odrzucony za skopiowanie. Ciekawe czyżby youtube coś wprowadziło nowego?


RE: Odrzucony: film został skopiowany - NGPI - 27-11-2013 16:20

Teraz ten YT jest jakiś porąbany mi usunął kanał bez powodu (miałem tam tylko Let's Play). Nie wiem co się dzieje 3 lata temu YT był super teraz robi się dziwny.