Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Sposób na zarabianie na PPI - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Sposób na zarabianie na PPI (/Temat-Sposob-na-zarabianie-na-PPI-80109)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Sposób na zarabianie na PPI - surfer0700 - 16-11-2013 21:49

Jak ktoś dostanie wypłatę to niech się pochwali, bo póki co nie mam czasu żeby ryzykować jego stratę Tongue


RE: Sposób na zarabianie na PPI - Bandaid - 16-11-2013 23:10

@draksone, odpowiedziałem sobie kilkoma kontami komentarzami w stylu "Thank you veru much" lub "Finally, great share" i dodałem kciuka w górę ale to z racji tego, że pod tymi filmikami było sporo komentarzy, gdy konkurencja jest mniejsza nie jest to konieczne.
Gdyby ktoś potrzebował dodatkowej motywacji oto screen jednego z użytkowników który korzystał z podobnej metody, a mianowicie komentował pod teledyskami, że jakość Youtubowa jest bardzo słaba, a pod linkiem kryje się mp3 w perfekcyjnej jakości dźwięku.
[Obrazek: media_kings.jpg]


RE: Sposób na zarabianie na PPI - vipper - 16-11-2013 23:15

Mając żyłę złota w kieszeni poprostu ot tak ją oddajesz za darmo? Xpokerface Na twoim miejscu dałbym co najwyżej wypaloną (wiem, mam paskudny charakter Jerk2)


RE: Sposób na zarabianie na PPI - aero2 - 16-11-2013 23:30

Nie wszyscy w Polsce są chamami, takie rzeczy na BlackHat dają za darmo i nikt nie płacze o stratę niszy.


RE: Sposób na zarabianie na PPI - Bandaid - 17-11-2013 00:05

Po pierwsze jest to tak obszerny sposób, że każdy znajdzie w nim swoje miejsce. Po drugie tak jak mówi aero na zagranicznych forach ludzie dzielą się często swoimi metodami na zarobek i sądzę, że to bardzo dobry trend Wink


RE: Sposób na zarabianie na PPI - vankosiara - 17-11-2013 00:31

@up

Dokładnie. On podał nam dwa przykłady a tych przykładów można podać w cholerę Wink

Można np. spamować na serwisach o grach np. gry-online.pl. Jak? 2-3 tyg przed premierą napisać w komentarzu, że tutaj jest crack do ściągnięcia a po zainstalowaniu programu odpali nam się downloader. I tyle..
W tym jest dużo możliwości - od bezmyślnego spamu po mądre wnoszące posty/komentarze.


Odp: Sposób na zarabianie na PPI - v3XeR - 17-11-2013 02:45

Tak tylko najgorzej ze na jakims konkurencyjnym forum jakis debil sprzeda to z x zloty. Jako jego nisza

Wysłane z telefonu za kase zarobioną w sieci za pomocą TapaTalka


RE: Sposób na zarabianie na PPI - rozekrr - 17-11-2013 09:50

Bandaid, a nie jest tak że musiałeś wyszukać filmiki z opcją dodania komentarzy bez moderowania?


RE: Sposób na zarabianie na PPI - Bandaid - 17-11-2013 10:23

@rozekrr i tak większość filmików nie ma takowej opcji, a nawet jeśli to cóż to za strata? Smile Napisanie komentarza jest darmowe i zajmuje kilkadziesiąt sekund także nie sądzę, żeby to była jakaś duża przeszkoda Smile


RE: Sposób na zarabianie na PPI - Boguśś - 17-11-2013 10:23

tylko ciekawe ze jak wchodze w link np general 1 czy inne wykrywa wirusa.. Albo kto mi powie co gdzie jak wejsc kto mnie wprowadzi w to ? Big Grin Daje 10 reputow wzamian Big Grin