Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Cheterstwo nie popłaca ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Cheterstwo nie popłaca ! (/Temat-Rozwiazane-Cheterstwo-nie-poplaca-8)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Admin - 09-11-2009 23:44

na pewno nie Smile

Nie oszukujmy się lockerz nie staje nam na drodze czepiając się o najmniejszy szczegół, jeśli my jesteśmy fair wobec nich to oni będą wobec Nas, jednak nie oszukujmy się jeśli ktoś bedzie nachalnie robił fajk konta z których nikt nie korzysta to z pewnością zbanują takiego usera.
Osobiście nie kusze losu by zarobic kilka punktów by stracić wszystkie i Wam też to radze a jeśli macie cos na sumieniu to jeszcze jest szansa się z tego wyplątać : http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=25&pid=96#pid96
Jednak w twoim przypadku możesz spać spokojnie, o członków rodziny na 100% się nie doczepią CoolCool


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - bialczes - 10-11-2009 18:16

ty no ja w 3 dni zrobilem 350 ptz. sam xd to czuje ze ipodzika nie dostane ;/


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Irockhean - 10-11-2009 20:00

(10-11-2009 18:16)bialczes napisał(a):  ty no ja w 3 dni zrobilem 350 ptz. sam xd to czuje ze ipodzika nie dostane ;/

Haha kolego Big Grin niezly jestes kombinator Tongue

Ja mam 4 konta na jednym ip.. ;P
moje, mojej mamy, mojego taty no i jeszcze jedno swoje, cos czuje ze o jedno za duzo xD


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - shu90 - 10-11-2009 22:18

A mi wykasowali 500ptz i konto nie nadaje sie do użytku.. niemma opcji wybrania(zamowienia) zadnego produktu a na dalilies mam date 1969


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Kleszczman - 10-11-2009 22:59

Czyli jednak kombinowanie nie zawsze przynosi pożądane rezultaty. Na szczęście mam tylko jedno swoje oryginalne konto i tylko 50 PTZ na koncie ale zbieram zbieram, bo Z-lista to i tak się nie dorobie Sad


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Admin - 11-11-2009 02:46

na razie się nie martw, duża część użytkowników ma wyzerowane konto i 0 punktów jest to tymczasowy bug, jednak wszystkie konta są bezpieczne i są one zapisane w bazie. Na chwile obecna radze być cierpliwym.


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Rede - 11-11-2009 11:16

Ja tam nie cheatuje Tongue Co uciułam to uciułam może za 6 miechów playka będzie.


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - carolina - 11-11-2009 11:51

Tylko trzeba pamiętać też o tym, że z dniem nowego roku wszytskie punkty zostają zerowane...


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Admin - 11-11-2009 11:58

(11-11-2009 11:51)carolina napisał(a):  Tylko trzeba pamiętać też o tym, że z dniem nowego roku wszytskie punkty zostają zerowane...

nie prawda Smile
zapraszam tutaj :
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=33&action=lastpost


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - carolina - 11-11-2009 12:02

OOO!! To super Smile Teraz mam większe szanse na fajną nagrodę. Smile