Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FanPage - Mega Aktywność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: FanPage - Mega Aktywność (/Temat-FanPage-Mega-Aktywnosc-78923)

Strony: 1 2


RE: FanPage - Mega Aktywność - serenity - 28-10-2013 12:53

(28-10-2013 12:51)Szaman1644 napisał(a):  
(28-10-2013 12:50)serenity napisał(a):  
(28-10-2013 12:47)Szaman1644 napisał(a):  Na szybko pisałem i musiałem się rąbnąć. Licytacja od 2gr za fana, czyli od 200 zł Smile To nie jest dużo. Sprawdź sobie inne tematy na forum i za jakie FP ludzie chcą te 2 gr Smile

to jest różnica 2 gr od fana czyli 200 a 2 gr bez dopisku za fana czyli wychodziło na to, że licytacja od 2 gr a nie 200 zł Tongue

ja znam wartość fanpageów - zwróciłam tylko uwagę na te nieścisłości Tongue

Jak znasz wartość FP to na pewno tym nie pogardzisz Smile Zapraszam do licytacji. Naprawdę warto. 50000 osób przeczytało post to jest duże osiągnięcie na tak małym FP Smile

za szybko dla mnie ta licytacja Big Grin
gdyby była w późniejszym czasie to z chęcią bym powalczyła bo godny zainteresowania Smile
dzisiaj wszystkie środki (320$ ) z paypal poszło w obrót i pusto a nim się ponownie środki zgromadzą to trochę czasu upłynie


RE: FanPage - Mega Aktywność - Szaman1644 - 28-10-2013 13:04

Niektóre z postów mają mało lików z racji pory, o której były dodane. Wszyscy prawie, którzy to polubili to gimbusy i dlatego teraz mała aktywność. Ale proszę spojrzeć również do tyłu na starsze posty, np. ze wczoraj i zobaczycie jaka jest aktywność Smile


RE: FanPage - Mega Aktywność - Szaman1644 - 31-10-2013 09:16

FanPage nie sprzedany, ale temat do zamknięcia Smile


FanPage - Mega Aktywność - surfer0700 - 31-10-2013 09:25

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.