Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bot do klikania lubie ze swoich kont! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: bot do klikania lubie ze swoich kont! (/Temat-bot-do-klikania-lubie-ze-swoich-kont-78744)

Strony: 1 2


RE: bot do klikania lubie ze swoich kont! - RejTom - 25-10-2013 23:20

A ja się kiedyś zastanawiałem nad stworzeniem bota, który by oddawał głosy w konkursach na fb. to też by było dobrze bo bardzo łatwo można by było wygrać to i owo. Tylko ktoś mi powiedział, że są zbyt duże zabezpieczenia, co wy o tym sądzicie?


RE: bot do klikania lubie ze swoich kont! - szczygielek - 26-10-2013 09:22

no, tak lecz pod każdy konkurs trzeba by tworzyć oddzielnego bota zapewne :/


RE: bot do klikania lubie ze swoich kont! - bolo9797 - 26-10-2013 09:36

Dokladnie . Kazdy konkurs to nowy skrypt ..


RE: bot do klikania lubie ze swoich kont! - surfer0700 - 26-10-2013 16:07

Skoro wszystko jasne, to uprzejmie informuję że dział został stworzony do wrzucania botów, a nie zakładania tematów "co myślicie o stworzeniu bota do...", a 80% wypowiadających się nie ma zielonego pojęcia o programowaniu.
Tego typu dyskusję można prowadzić w Offtopicu i tam też temat przenoszę.


RE: bot do klikania lubie ze swoich kont! - wieslaw.m - 06-12-2013 21:10

Jak by ktoś chciał kupić to mam takiego jak by bota, do którego ładujemy liste swoich kont. Ustawiamy tak jakgby stronę startową i za 1 kliknięciem przełaczamy sie na inne konto. trwa to mniej niż sekundę dzieki temu można bardzo szybko nabijać lajki. Wystarczy ustawić taskera i w 10 minut da sie spokojnie tyś lajków a nawet więcej. ktoś zainteresowany kupnem?


RE: bot do klikania lubie ze swoich kont! - matrix0000 - 05-10-2015 14:52

Proszę powiedziec gdzie takiego bota można znalezc do klikania lubie to pomocy