Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. (/Temat-Nie-pozwol-by-sklepy-na-Tobie-zarabialy-78436)

Strony: 1 2


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - aleksandria - 20-10-2013 16:22

ja działałam w tym jakieś 2 lata i jestem zadowolona. Jasne ze byly osoby, ktore zachowywaly sie jak oni, wrecz smiesznie i glupio. Ale akurat jak poznalam osoby ktore byly bardzo w porzadku. Tak naprawde w kazdej dzidzinie spotkamy niekompetentnych kretynow, ale tez specjalistow, czy osoby uczciwie zarabijacy


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - XantiuM - 21-10-2013 05:47

FM fajna opcja ponieważ prowadzą odpowiedniki drogich zapachów ( Boss, Armani itp itd ) ale niestety ich trwałość w sensie zapachowym pozostawia wiele do życzenia.

Jak ktoś z braku laku to wybierze to ok - ale na tym ciężko zarobić - chociażby ze względu na allegro. wystarczy porównać ceny jakie ma konsultant z tymi na allegro.


RE: Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - kolorpurpury - 23-10-2013 12:20

Ogólnie FM to fajna opcja. Sam korzystałem, ale na moim terenie już było naprawdę bardzo ciężko zbudować grupę poleconych, którzy byliby aktywni a bez tego - nie zarobisz. Produkty dobrej jakości i do dziś sobie je zamawiam. Jeżeli ktoś się naprawdę chce napracować to FM daje duże możliwości zarobku. Ale ogólnie polecam zarejestrować się nawet, jeśli ktoś po prostu chce kupować sobie produkty - macie 30 % taniej a jak będziecie mieli kilka osób poleconych, które będą aktywne to te produkty możecie kupić jeszcze taniej korzystając z rabatu wypracowanego z punktówSmile

Ja polecam dobry biznes na podobnej zasadzie, który dopiero ruszył i w którym bardzo łatwo jest zbudować grupę no i produkty są znane w polsce i na całym świecie Smile PW Smile


Nie pozwól by sklepy na Tobie zarabiały. - piotrekprorok - 26-10-2015 08:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.