Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
odpowiedzialnosc karna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: odpowiedzialnosc karna (/Temat-odpowiedzialnosc-karna-78356)

Strony: 1 2 3 4


RE: odpowiedzialnosc karna - Mksuzi - 18-10-2013 22:51

Dopóki ktoś nie zgłosi się na policję, nie masz się czego bać. Nawet jeśli ktoś cię zgłosi na policję to również nie masz się czego bać, ponieważ nie wytoczą ci sprawy w sądzie za zbyt mała szkodliwość czynu. Jedynym twoim problemem może być Urząd Skarbowy, który może cię śledzić za nieopodatkowane dochody - ale tutaj również musi cię ktoś prywatny zgłosić.

Generalnie za takie działanie nic ci nie grozi, chyba że masz prawdziwego pecha w życiu.

Generalnie takie ogłoszenie zostanie usunięte z portalu w ciągu max 24h. Na serwisach takich jak gumtree czy tablica, nawet i w 3 minuty, albo i wcale nie pozwolą ci na wystawienie.

Nie pytaj, działaj, odpowiadaj za swoje czyny.


RE: odpowiedzialnosc karna - damianus627 - 18-10-2013 22:54

(18-10-2013 22:46)daniel42na napisał(a):  Wiadome że nikt (chyba) nie będzie się bił po sądach czy komendach o 4 zł, szczególnie że droga od mirrora z ofertą do promującej go osoby nie jest taka prosta.
Dlatego właśnie to wszystko jeszce działa.
Jednak każdy powinien być świadomy jeśli robi źle i co robi, bo jak nadepnie na mine to będzie blado, przykład z życia wzięty:
http://media2.pl/internet/40260-Nasza-klasa.pl-stracila-60-mln.-zlotych.html

To akurat bardzo dobry przykład. Obecnie podobny spam na facebooku jest no ale oni się tym nie przejmują.

Cytat:Tak duża liczba reklam znacznie spowolniła ruch na stronie, przez co portal odwiedzało średnio 2 miliony użytkowników mniej.
Teraz to nie wiem czy tyle dziennie wchodzi na nk.pl Jerk


RE: odpowiedzialnosc karna - Wojteko - 18-10-2013 22:58

Dziękuje wam za opinie i za to co tutaj przeczytałem i to nie tylko mnie dało do myślenia ale napewno kilku osobom i mam nadzieje że ten temat otworzy ludziom oczy na ich czyny . Ja osobiście zawieszam koreczki i to by było na tyle z tego typu rzeczami.. SadSadSad

Ale założymy że znajdzie sie jedna osoba która pójdzie i zgłosi , następnie sąd przyczepi się do danej osoby i co jest dalej po prostu wyrok czy może grzywna do zapłaty za szkody wyrządzone jak to działa ? Jeszcze tylko to mnie interesuje.


RE: odpowiedzialnosc karna - Kevintbg - 18-10-2013 23:02

Powiem tak podatek trzeba odprowadzać i powinno być wszystko OK. Taka prawda, że nikt nie pójdzie na policję i powie, że ukradziono mu długopis Tongue. Prawda taka, że jeżeli gryzie Cie sumienie to zarabianie na necie nie jest jakieś super lojalne niby regulaminy itd. ale prawda jest taka, iż gdy chcesz zyskać inna osoba musi stracić. REGULAMIN jest wszystkim koniec kropka.


RE: odpowiedzialnosc karna - daniel42na - 18-10-2013 23:04

Promil szansy na to że coś takiego nastąpi jest naprawde bardz mały, ale jeśli faktycznie doszło by do przypału to tak jak tutaj
http://prawo.money.pl/kodeks/karny/czesc-szczegolna/rozdzial-xxxv-przestepstwa-przeciwko-mieniu/art-286


RE: odpowiedzialnosc karna - Kevintbg - 18-10-2013 23:09

Myślę, że większy przypał miał by easysub niż my Tongue (ponieważ to jest easysuba, on jest reklamodawcą my tylko reklamujemy)


RE: odpowiedzialnosc karna - Wojteko - 18-10-2013 23:13

No nie wiem czy EasySub podległ by jakiemuś przypałowi ponieważ mają tam regulamin a to ludzie są odpowiedzialni za rozpowszechnianie takich rzeczy typu pliki doładowania itp.Ja zaprzestałem współpracy z tym programem i zarabianiem przez internet ponieważ szkoda spędzić jakiś czas w więzieniu za takie pierdoły.


RE: odpowiedzialnosc karna - Kevintbg - 18-10-2013 23:17

LUDZIE ILE RAZY MAM TŁUMACZYĆ, ŻE REGULAMIN JEST WSZYSTKIM!!!

Najlepszym sposobem jest nie myśleć i się nie przejmować pierdołami.


RE: odpowiedzialnosc karna - CMRR - 18-10-2013 23:22

@Kevintbg
Jeśli napiszesz gdzieś, że każda osoba dostaje doładowanie a faktycznie tak nie jest to niestety podlegasz karze pozbawienia wolności. Więcej info w linku od daniela.


RE: odpowiedzialnosc karna - Kevintbg - 18-10-2013 23:28

Pisząc post nie oferując czegoś tylko np. formułując tekst "wygląda na to, że" i nie oferując niczego jedynie dodając link do stronki, który mogliśmy znaleźć wszędzie w sieci nie powinno być przecież jakiś nieprzyjemności.