Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny (/Temat-Artur-vs-Damian-kto-bardziej-pomocny-78276)

Strony: 1 2 3 4


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - Mikix - 17-10-2013 17:21

Artur !
Dlaczego ? Ponieważ zawsze pomoże Smile
Trzeba szybciej kaske ? Można liczyć na jego pomoc
Mam jakiś problem ? Mogę śmiało napisać, zawsze stara się pomóc
Mam jakieś pytania ? Artur zawsze cierpliwie odpowie Smile

Z Damianem w sumie nie miałem okazji rozmawiać na gg więc ciężko mi powiedzieć Smile

Ale poza wami, najlepszy support'em zawsze był dla mnie David Big Grin


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - ZAGUBIONY - 17-10-2013 17:28

Dla mnie osobiście, stoicie po równo, każdy odpisuje mniej więcej w takim samym przedziale czasowym, i czasami trzeba się o coś upomnieć 2 razy ale zawsze w końcu odpowiecie Wink.


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - create - 17-10-2013 17:37

Oczywiście że Artur swój chłop zawsze pogada,pośmieje się i najważniejsze pomoże : ) Nie ma co do niego równychSmile


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - diabloo07 - 17-10-2013 17:51

Pisałem do Was obydwu o moje fp za jakiś tam konkurs i 0 odzewu z Waszej strony Wink


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - FireMedia - 17-10-2013 18:07

(17-10-2013 17:51)diabloo07 napisał(a):  Pisałem do Was obydwu o moje fp za jakiś tam konkurs i 0 odzewu z Waszej strony Wink

napisz maila z loginem opisem konkursu i najlepiej linkiem do wygranej


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - roniartur - 17-10-2013 18:07

Kurde trudny wybór...
Damian kilka razy bardzo pomógł mi ze stroną, za co jestem mu bardzo wdzięczny, wiele razy odpowiadał na moje pytania.
Artur pomagał ze sprawami związanymi z urzędem skarbowy, żadne moje pytanie również nie zostało bez odpowiedzi.
Jak dla mnie remis.


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - FireMedia - 17-10-2013 18:11

Damian pamiętaj to ankieta NON INCENT - zero namawiania, płacenia za glosy Smile


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - Karczu - 17-10-2013 18:15

Coprawda nie jestem zarabiającym Userem, ale się wypowiem:

Artur - zawsze trzyma poziom, zawsze można na luzie pogadać na gg lub shoutboxie, a nawet swojemu małemu konkurentowi niejednokrotnie coś podpowie, co bardzo cenię Smile

Damian - coprawda lubi być zaczepny, ale przy ostatnich ddosach sam się ze mną skontaktował i podpowiedział pare rzeczy. Nie wiem, może z litości Big Grin


W każdym bądź razie FC ma u mnie duży plus za to. Rozwijają się tworząc nowe projekty (a to w ludziach bardzo cenię) i są pomocni. Na moje oko brakuje im tylko lepszej szaty graficznej (ta z v1.0 jakoś bardziej mnie urzekła), bo jednak pierwsze wrażenie ma wpływ na wiele (na szczęście mirrory trzymają już mega poziom).


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - Qwik - 17-10-2013 18:16

Ten temat to jeden wielki narcyzm.


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - FireMedia - 17-10-2013 18:25

(17-10-2013 18:16)Qwik napisał(a):  Ten temat to jeden wielki narcyzm.

http://www.youtube.com/watch?v=mpySwM3hLjs