Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtubowe bany.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Youtubowe bany.. (/Temat-Youtubowe-bany-78154)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Youtubowe bany.. - damianus627 - 15-10-2013 17:26

@bodek7654 Wszystko dokładnie widać właśnie po IP, useragencie przeglądarki, nazwie komputera i jeszcze innym rzeczą jakie są wysyłane podczas logowania.
Jednak oni widzą dokładnie multikonta po IP.


RE: Youtubowe bany.. - Qwik - 15-10-2013 17:29

Wystarczy ze zmienię ip i w trybie prywatnym na wyczyszczonej przeglądarce (cały czas na chromie) i mam spokój.


RE: Youtubowe bany.. - bodek7654 - 15-10-2013 17:34

ale zmienne ip przy zakladaniu konta czy caly czas przy uzytkowaniu wrzucaniu itp ? bo np u mnie w dzielnicy wszyscy maja takie samo [ok 400 ludzi] ip wiec raczej yt o tym pomyslalo chyba ze tak jak pisze ktos wyzej pobiera info o komputerze wiec w tym wypadu tryb incognito na chromie wystarczy


RE: Youtubowe bany.. - damianus627 - 15-10-2013 17:37

Tryb incognito nie zapisuje pamięci podręcznej, ale wszystkie informacje i tak normalnie wysyła.

Ja czyszczę przeglądarkę i zmieniam IP przed logowaniem. Od 6 miesięcy mam konta z filmami i bana nie mam.


RE: Youtubowe bany.. - Qwik - 15-10-2013 17:38

Kup vpn na hide my ass jeśli nie masz zmiennego.


RE: Youtubowe bany.. - MixKosa - 15-10-2013 20:31

@bubaj123 a powiedz drogi kolego czy kopiujesz?


1. Każda osoba co kopiuje czyjąś własność autora jest traktowana z buta "flaga"
2. Każdy profil łamiący prawo oraz łamiący prawa autorskie naruszając jego zostaje zgłoszone do YT
3. Nie ma tarczy ochronnej dla osoby przesyłającej filmy na YT twierdząc że jego film jest bezpieczny i myśląc jeśli jest zarejestrowany z innego IP, wyczyszczone ciastka czy ustawienie na prywatny czy jeszcze coś innego to NIE DZIAŁA i nie pomoże uniknąć bana, kilka flag i film leci do kosza i kropka. Pisane że coś może uchronić konto przed banem jest nie realne i dobrze o tym wiecie więc po co pisać że coś może uchronić nas?


RE: Youtubowe bany.. - jannowak - 16-10-2013 10:18

Ja zauważyłem się zweryfikowane konta utrzymują się nieco dłuzej.


RE: Youtubowe bany.. - bodek7654 - 16-10-2013 13:17

teraz kazde konto przechodzi weryfikacje


RE: Youtubowe bany.. - chladek317 - 24-10-2013 22:09

Czy autor tematu jakoś sobie poradził z problemem?
Mam identyczny, probowalem zarabiac w czerwcu, ale bany i przestalem, teraz to samo..
Max 1 dzien... vpn itp po 2 dni. Konta robione na tablecie 4 dni..
Tylko tyle mi trzymały, więc to było bez sensu bo nawet sie nie wypromowaly.. :/

Konta kazde weryfikowalem, bo nie mialem innej opcji, zawsze weryfikacja...


RE: Youtubowe bany.. - MixKosa - 25-10-2013 10:32

(24-10-2013 22:09)chladek317 napisał(a):  Czy autor tematu jakoś sobie poradził z problemem?
Mam identyczny, probowalem zarabiac w czerwcu, ale bany i przestalem, teraz to samo..
Max 1 dzien... vpn itp po 2 dni. Konta robione na tablecie 4 dni..
Tylko tyle mi trzymały, więc to było bez sensu bo nawet sie nie wypromowaly.. :/

Konta kazde weryfikowalem, bo nie mialem innej opcji, zawsze weryfikacja...

Kopiuj następnie wklej tak?