Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak rozliczyc się z easysub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Jak rozliczyc się z easysub (/Temat-Jak-rozliczyc-sie-z-easysub-78119)

Strony: 1 2 3


RE: jak rozliczyc się z easysub - Mazurashi - 01-11-2013 08:27

(19-10-2013 09:26)Kevintbg napisał(a):  @EASYSUB a co z niepełnoletnimi osobami fizycznymi?

Też się podpisuje pod to pytanie.


RE: jak rozliczyc się z easysub - redock - 01-11-2013 09:37

@up:

Tak jak wyżej.


RE: jak rozliczyc się z easysub - 4midable - 02-11-2013 08:30

Według prawa gdy ktoś jest niepełnoletni to rozliczają się za Was normalnie rodzice Smile


RE: jak rozliczyc się z easysub - WetiZeDaPrince - 02-11-2013 13:11

To teraz takie pytania:

Na firecashu zarobiłem ok. tysiąc złotych, jednak już przestałem i zacząłem zarabiać na easysub. Mam wszystko napisać na jednym picie, czy ich to nie obchodzi gdzie zarabiałem tylko ile miałem z tego hajsu?

Ja będę się rozliczał za rok i wam tez tak polecam, bo to są zarobki niereguralne, nie są określone (możesz zarobić 3000 zł w pierwszym miesiacu, a w drugim 2000 zł).


RE: jak rozliczyc się z easysub - nasgaroth - 14-11-2013 11:19

Inne pytanie, co jeśli przekroczę dopuszczalny próg wolny od podatku zarabiając tylko na ES? Rozliczam się w ten sam sposób dalej czy muszę zakładać firmę? To byłoby trochę nieopłacalny biorąc pod uwagę nieciągłe zarobki.


RE: jak rozliczyc się z easysub - damianus627 - 14-11-2013 21:32

Rozliczasz się dalej tak samo. Firmy nie musisz zakładać.


RE: jak rozliczyc się z easysub - OtherName - 17-11-2013 23:13

Nurtuje mnie pewien problem odnośnie tego podatku...
Mianowicie, od miesiąca bawię się z ES z czego jest około 400zl. Z tego jeden przelew poszedł na jedno konto, drugi na drugie i reszta na PayPal. W systemie ES z moich danych jest tylko imię i nazwisko, tak więc teoretycznie ja się nie muszę z tego rozliczać (jeśli dobrze myślę, bo nie miałem nigdzie wpływu). Wg mojego myślenia rozliczyć się z tego powinny osoby na których konta zlecałem przelew. Dobrze mi się wydaje? Czy wg was w ogóle przejmować się tym, że był wpływ o wartości około 100zl na każde konto? Każde konto to była inna osoba.

Dodam jeszcze, że planuje zaprzestać zarabiać na subskrypcjach, więc raczej więcej przelewów nie będzie. Trochę mnie sumienie zaczyna gryźć.

EDIT
Jestem osobą pełnoletnią, i problemu ze sposobem rozliczenia by nie było.


RE: jak rozliczyc się z easysub - makingmoney - 19-11-2013 15:22

(19-10-2013 00:08)EASYSUB napisał(a):  właśnie pod umowę zlecenie zostało to podciągnięte

Jak może być podciągnięte pod umowę zlecenie skoro tej umowy nie ma?
Miłe panie w moim US powiedziały mi, że muszę mieć działalność gospodarczą. Uznałem je za niekompetentne i zadzwoniłem do Krajowej Informacji Podatkowej Big Grin

Tam dowiedziałem się, że z Art. blabla wynika, że gdy nie mam na to żadnej umowy, to po prostu wpisuję to jako dodatkowy dochód. Natomiast jeśli miałbym u was umowę to rozliczałbym się miesięcznie, "do 20tego".


RE: Jak rozliczyc się z easysub - jaro225 - 25-11-2013 16:09

@up
Czyli podatek powinienem odprowadzać co rok jako dodatkowy dochód. Dobrze zrozumiałem?


RE: Jak rozliczyc się z easysub - ASTONEQ - 25-11-2013 16:11

Najlepiej, bo nie masz żadnej umowy.... pewnie nie zarobiłeś (może się mylę) więcej niż 3000 ileś tam więc to kwota wolna od podatku Smile