Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Cevu - Realizując Marzenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Cevu - Realizując Marzenia (/Temat-Dziennik-Cevu-Realizujac-Marzenia-78065)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik Cevu - Realizując Marzenia - Cevu - 16-10-2013 13:58

Wczoraj zapomniałem niestety opublikować tutaj zarobek także dziś napisze na szybko.

Wczorajszy łączny zarobek :222.82 $


RE: Dziennik Cevu - Realizując Marzenia - Cevu - 16-10-2013 23:18

Okej więc nadszedł czas na podsumowanie całego dnia.

Co zrobiłem?

Można powiedzieć, że praktycznie nic. Stworzyłem jeden program, a ze względu na złe samopoczucie nie kontynuowałem dalszej pracy trwając przy blogu. Jednak napracowałem się na gg/skype, ze względu na fakt iż dzisiaj przez dobre 2 godziny na gg miałem 30 aktywnych użytkowników ( z czasem ta liczba się powiększała, przyznam że straciłem rachubę ), którym poświeciłem swój czas na jakimś tam tłumaczeniu. Ze względu na mój dzisiejszy stan zdrowia musiałem przerwać z niektórymi pracę i pójść odpocząć. Z góry was przepraszam, że nie dokończyliśmy dzisiaj tego co planowaliśmy. Nie wiem niestety jak w tym tygodniu będzie wyglądał weekend, ponieważ moja dziewczyna się rozchorowała i muszę się ją zająć, jednak co mogę zagwarantować ze od 22 do której chcecie nawet całą noc mogę być do waszej dyspozycji.

Ile zarobiłem (mały nakład pracy, także mniejsze zarobki) :

Wczorajszy łączny zarobek: $142.61


RE: Dziennik Cevu - Realizując Marzenia - Cevu - 17-10-2013 23:18

Okej przyszedł czas na podsumowanie dnia.

17.10.2013

Jak wyglądał dzisiejszy dzień? Choroba rozłożyła także mnie, zawzięcie i mój upór sprawił, że nie poddawałem się i starałem w dalszym ciągu utrzymać stały kontakt z użytkownikami, którzy pisali do mnie na gg czy też priv (pobiliście dzisiaj rekord Big Grin ). Dzień zapowiadał się ciekawie przygotowałem kilka programów, porozmawiałem troszkę z pozycjonerami, żeby dowiedzieć się kiedy rozpoczną pozycjonowanie + takie na luzie rozmowy. Czemu napisałem, że dzień zapowiadał się ciekawie? Bo skończył się niezbyt fajnie, oczywiście jak to w życiu bywa musiał znaleźć się jak ja to mówię "wyjątkowy" user pewnie rozumiecie co mam na myśli pisząc "wyjątkowy" ( do tego w cudzysłowie), ale nic po co zaprzątać sobie takimi ludźmi głowę.

Wczorajszy łączny zarobek: $174.27

Okej myślę, że to by było na tyle jednak wracając do konkursów organizowanych dla ref ( z zarobionych przez was pieniążków ) myślę coraz poważniej, dzisiaj 3 $ zarobione z ref także byle do przodu .!



RE: Dziennik Cevu - Realizując Marzenia - Cevu - 18-10-2013 22:38

Okej więc podsumuję dzień już teraz mimo, że jeszcze do północy troszkę czasu.

Dzisiejszy dzień. Czyli solidna porcja nerwów, śmiechu i rozpaczy.

Okej więc dzisiejszy dzień tak jak z górnej części idzie wyczytać opierał się na kilku, że tak powiem częściach jedna jak to nazwałem "porcja" to były nerwy ( szkoła... histeryzująca nauczycielka oraz jej dziwne upodobania jak i szaleńcze pomysły <brawo dla niej>), druga zaś śmiechu ( miły odpoczynek po szkole, odwiedzając moją chorą dziewczynę, dużo śmiechu i bananka na buzi), trzecia porcja to rozpacz ( odnosi się niestety do dzisiejszych problemów z pingwinem coraz bardziej we mnie uderza).

Wróćmy do sedna sprawy czyli to co w dzienniku najważniejsze. Dzisiejszy dzień opierał się na leadach jedno dolarowych, nie przypominam sobie, aby wpadł mi jakiś powyżej 2 $ także suma nie jest jakąś powalająca, lecz mieszczącą się w mojej planowanej dniówce. Oprócz rozpaczania nad leadami, pogadałem jak to zwyczaj bywa z pozycjonerem, ponieważ musieliśmy sobie wyjaśnić ostatnią sprzeczkę między nami ( tak tak pokłóciłem się z pozycjonerem, każdy ma gorsze dni Big Grin ).


Łącznie dzisiaj: $103.77



RE: Dziennik Cevu - Realizując Marzenia - hertia - 20-10-2013 14:43

Twój dziennik strasznie motywuję zwłaszcza sygnaturka w podpisie która co parę godzin zmienia stan $ +++


RE: Dziennik Cevu - Realizując Marzenia - Cevu - 23-10-2013 15:55

(20-10-2013 14:43)hertia napisał(a):  Twój dziennik strasznie motywuję zwłaszcza sygnaturka w podpisie która co parę godzin zmienia stan $ +++

Dzięki jednak na tym forum kończę dziennik bo nie widzę sensu prowadzenia na 3 forach, gdzie tutaj praktycznie zerowa aktywność : D


RE: Dziennik Cevu - Realizując Marzenia - bluedestroyer - 23-10-2013 16:39

wielka szkoda :[ życzę ci jak największych zarobków


RE: Dziennik Cevu - Realizując Marzenia - callbux - 07-12-2013 15:14

ciekawy cel Wink


RE: Dziennik Cevu - Realizując Marzenia - alienkuba - 09-12-2013 18:52

Ile pieniedzy ^^. Gratuluje i zarabiaj jeszcze wiecej !! : )


RE: Dziennik Cevu - Realizując Marzenia - nasgaroth - 09-12-2013 19:49

Zarabiasz na prawdziwych plikach czy hackach?