Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klamstwo Rhaegara!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Klamstwo Rhaegara!!!! (/Temat-Klamstwo-Rhaegara-77676)



RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - duzypawel - 08-10-2013 15:44

podziałał jak rasowy hyip Big Grin monitory wykazały, że płaci, pocztą pantoflową rozniosło się, że płaci, ludzie weszli z grubą kasą i zniknął Smile


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - tomazzi - 08-10-2013 15:44

Ja ostrzegalem ale moje posty ekipa wyrzuciła gdyby były to może oszukanych byłoby mniej
Ale nic tak nie uczy rozumu jak życie dwóch oszustów było mało to trzeci swoje zarobił na kolejnych naiwnych


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - badii - 08-10-2013 15:45

@daniel
Przeczytalem rozmowe.
Jak bym byl na jego miejscu to juz i tak bym nie odpisywal, tylko zniknal Wink
Nie wiem czy wroci, ale Ci ktorzy wplacali tysiace maja problem...
Skad macie pewnosc, ze to jego dane? Jak to planowal od poczatku to jest tak przebiegly, ze mozecie sobie wlosy z glowy wyrywac a i tak go nie znajdziecie Tongue


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - duzypawel - 08-10-2013 15:48

(08-10-2013 15:45)badii napisał(a):  @daniel
Przeczytalem rozmowe.
Jak bym byl na jego miejscu to juz i tak bym nie odpisywal, tylko zniknal Wink
Nie wiem czy wroci, ale Ci ktorzy wplacali tysiace maja problem...
Skad macie pewnosc, ze to jego dane? Jak to planowal od poczatku to jest tak przebiegly, ze mozecie sobie wlosy z glowy wyrywac a i tak go nie znajdziecie Tongue

jeśli przeczytałeś i nadal nie wiesz o co chodzi to chyba nie do końca opanowałeś sztukę czytania...

on nie odpisał na zawołanie: oddawaj moją kasę, tylko na propozycję 'dam Ci 5 000 zł'. Dowodzi to temu, że jednak żyje i jest online a jego przelewy wysłane w sobotę widziane były ostatnio na ulicy sezamkowej.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - daniel42na - 08-10-2013 15:51

No to wygląda na to że w d.. ma ostrożność i wcale nie ma zamiaru ukrywać się z tym kim jest.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - chladek317 - 08-10-2013 15:51

badii
oj uwierz ze dałoby radę ^^ chyba ze bylby na prawde dobry, ale watpie Big Grin (bo pokazal poki co ze umie podrabiac ss)

Według mnie możecie śmiało iść na policje.Koleś w rozmowach twierdził ze zwrot jest gwarantowany i ze nie przegra pieniędzy.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Verb22 - 08-10-2013 15:52

1. Jak koleś mógł nie bać się np: urzędu skarbowego, knf, przelewów i wyplat.
2. Jak móglby sie nie bać blokady kont na bukach..
3. Jakim cudem moglby robic tyle % w tak krotkim czasie?
4. Jaki cudem koles ktory wkleja wygrane 11 k zl nie odbiła sodówka?
5. Jego nick na gg: ktoś...
6. Przelalem mu kase na moneybookers , a tam nie bylo jego imienia i nazwiska, tylko kogoś zupelnie innego..
7. Jego styl wypowiedzi luzackie podejście do sprawy bylo conajmniej podejrzane..


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - tomazzi - 08-10-2013 15:52

Po ip go ekipa z pg namierzy, dłużej zejdzie im jak jest sprytny ale w sieci nie jest anonimowy
Także zgłaszać naiwniacy i walczyć o swoją kasę

Tak na marginesie badii dla ciebie hejterem byłem jak ostrzegalem i co teraz powiesz jak wiele dni nie zeszło jak wyszło na moje ?
Odwagę teraz znajdziesz by przeprosić


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - malpa2 - 08-10-2013 15:52

Już wiem że podawał inne dane do przelewu bankowego, inne do Moneybookers..

Niektórzy 50, 100zł tylko wpłacali ale sporo osób po tysiąc i 3000zł chyba ktoś więc chyba tak latwo tego nie odpuszczą Wink


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - DawidFB - 08-10-2013 15:52

Miałem wczoraj wpłacać,jednak cos mnie "drgnęło" aby poczekac jeszcze kilak dni Big Grin
Jakie szczęście :>