Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Android Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Android Problem (/Temat-Android-Problem-77611)

Strony: 1 2 3


RE: Android Problem - AnnaKa - 07-10-2013 19:54

Ładuję jak jest około 10%


RE: Android Problem - damianus627 - 07-10-2013 19:55

Jeszcze powiedz ile lat ma bateria?


RE: Android Problem - aero2 - 07-10-2013 20:15

Co do internetu opłaca się, jakoś już prawie 3 rok używam jako główny i nie narzekam.Smile


RE: Android Problem - AnnaKa - 07-10-2013 21:20

Bateria ma 2 lata.

Aero dzieki , a da sie na nim zarabiac? Smile


RE: Android Problem - Albercik - 07-10-2013 21:35

(07-10-2013 19:16)damianus627 napisał(a):  Ile lat ma bateria oraz jak ją doładowujesz? Bo jak podłączasz ładowarkę gdy bateria nie jest rozładowana do końca to może to dość poważnie zmniejszyć żywotność baterii.

Oj chyba nie prawda Tongue Obecne baterie nie są na to czułe, wręcz przeciwnie, im częściej doładowujesz tym lepiej dla baterii, ja w swoim smartfonie (Xperia S) ładuję w nocy, nawet jak jest 40-50% Smile co do problemu opisanego w temacie, po aktualizacji Androida na najnowszą wersje znacząco wzrósł apetyt na baterię, bo sam to zauważyłem na swoim sprzęcie, ale chyba wszystkie sposoby zostały już podpowiedziane. Możesz też ściągnąć sobie aplikacje, która przy każdym wyłączaniu wyświetlacza automatycznie kasuje nieużywane procesy (jest w TOP w Google Play)


RE: Android Problem - damianus627 - 07-10-2013 21:52

@up Albercik no teraz są na to różne opinie mi w jednym telefonie jak często doładowywałem to bateria padła dość szybko, ale np. mojemu takie w K800i wytrzymuje tydzień a trochę dzwoni nieraz.


RE: Android Problem - Albercik - 07-10-2013 21:58

(07-10-2013 21:52)damianus627 napisał(a):  @up Albercik no teraz są na to różne opinie mi w jednym telefonie jak często doładowywałem to bateria padła dość szybko, ale np. mojemu takie w K800i wytrzymuje tydzień a trochę dzwoni nieraz.

Aj ale widzisz, w Twoim K800i masz baterie litowo-polimerową, a w nowych telefonach (smartfonach) są już akumulatory litowo-jonowe, którym nie przeszkadza takie coś Smile tak jak trzeba było "formatować" baterie (w tych starszych telefonach) a teraz nie musisz już tego robić Tongue


RE: Android Problem - dawid441 - 21-02-2014 13:17

(07-10-2013 21:58)Albercik napisał(a):  
(07-10-2013 21:52)damianus627 napisał(a):  @up Albercik no teraz są na to różne opinie mi w jednym telefonie jak często doładowywałem to bateria padła dość szybko, ale np. mojemu takie w K800i wytrzymuje tydzień a trochę dzwoni nieraz.

Aj ale widzisz, w Twoim K800i masz baterie litowo-polimerową, a w nowych telefonach (smartfonach) są już akumulatory litowo-jonowe, którym nie przeszkadza takie coś Smile tak jak trzeba było "formatować" baterie (w tych starszych telefonach) a teraz nie musisz już tego robić Tongue

ale też może to być wina herców jak ich jest mało to też może słabo trzymać. Ja np mam tableta overmax 7000 mAh i możesz grać cały dzień i bateria trzyma. Powiedz ile masz herców czyli mAh.


RE: Android Problem - kuleczka91 - 21-02-2014 13:30

U mnie po dwóch latach takiego doładowywania w różnych stanach naładowania baterii zaczęła siadać, ale stwierdziłam, że to może wina baterii, że jest za stara i czas na nową Tongue Przy ciągłym klikaniu (czyt. net czy gg) to mi wytrzmuje góra z 2h...a jak się nie używa zbytnio telefonu to cały dzień.

A może spróbuj wgrać na nowo Andka? Może coś w nim sie popierdzieliło i są problemy. Najpierw spróbuj zrobić hard reset, a jak to nie pomoże to bym spróbowała wgrać go na nowo. Mi np nie działała qwerty w telefonie to mi wgrali na nowo Andka i hula dalej Wink


RE: Android Problem - Qwik - 21-02-2014 13:36

Bateria do wywalenie a Albercik ma zawsze racje