Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK (/Temat-Wyplata-z-Paypala-na-konto-bankowe-WBK-77580)

Strony: 1 2 3


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - YWandF - 07-10-2013 15:15

Liczę się z tym, ale chyba mocnej sumy nie stracę. Dzięki panowie za pomoc Smile.


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - marcel_kk - 07-10-2013 15:16

Prawie idealnie, prawie....
Najkorzystniej będzie dla Ciebie przewalutowanie
pieniążków w PayPalu na takie jakie możesz wpłacić
na konto taty i wtedy dokonać przelewu, mają lepszy kurs.
W WBK jest mega drogo, na spreadzie zarabiają 25 gr, patrz na dzisiejszy kurs:
Euro 1 EUR
Kupno: 4.0740
Sprzedaż: 4.3260
Spread: 0.2520


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - YWandF - 07-10-2013 15:45

Czyli ile by mnie to kosztowało, gdybym przelał ~260 zł? Ile by mi te WBK zabrało?

Bo teraz już sam nie wiem.

Na Paypalu pisze:

Cytat:Twój rachunek bankowy w kraju Polska może zawierać tylko Złote polskie.

I z tego co czytałem to nie można wypłacić obcej waluty z Paypala. Trzeba wypłacać taką, jaka jest w obecnym kraju na które założyłem konto Paypala.


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - tomazzi - 07-10-2013 16:11

(07-10-2013 15:45)YWandF napisał(a):  Czyli ile by mnie to kosztowało, gdybym przelał ~260 zł? Ile by mi te WBK zabrało?

Bo teraz już sam nie wiem.

Na Paypalu pisze:

Cytat:Twój rachunek bankowy w kraju Polska może zawierać tylko Złote polskie.

I z tego co czytałem to nie można wypłacić obcej waluty z Paypala. Trzeba wypłacać taką, jaka jest w obecnym kraju na które założyłem konto Paypala.

wypłacasz walutę pln i na konto walutowe bo jak sama nazwa mówi jest w innej walucie jak pln nie wypłacisz

najlepiej załóż sobie konto dla młodych, powiąż z paypal i wypłać na swoje konto bankowe


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - bolo9797 - 07-10-2013 16:16

1 euro - ~4 zl
260/4=65
65x0,30 = okolo 20 zl ci zabiora ... Juz lepiej izzikonto zrobic + reff link Wink


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - YWandF - 07-10-2013 16:26

A co to będzie ten reff link? Mógłbyś może wytłumaczyć?

No nie wiem, czy z tym kontem nie będzie za dużo roboty. Te konto dla mnie może być zrobione w jeden dzień? Jak to tam wygląda te założenie konta? Trzeba dać dowód osobisty czy coś?


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - bolo9797 - 07-10-2013 16:29

Reff link - czyli ze z kogos linku sie zarejestrujesz a on dostanie za to kase .
W jeden dzien chyba nie zrobisz Wink Trzeba miec legitymacje oraz kuriera mozesz sobie zamowic.


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - YWandF - 07-10-2013 16:41

(07-10-2013 16:29)bolo9797 napisał(a):  Reff link - czyli ze z kogos linku sie zarejestrujesz a on dostanie za to kase .
W jeden dzien chyba nie zrobisz Wink Trzeba miec legitymacje oraz kuriera mozesz sobie zamowic.

A to chyba można też iść osobiście do takiego banku i założyć takie konto? Wtedy by się obeszło bez kuriera o ile się nie mylę.


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - tomazzi - 07-10-2013 17:57

(07-10-2013 16:41)YWandF napisał(a):  
(07-10-2013 16:29)bolo9797 napisał(a):  Reff link - czyli ze z kogos linku sie zarejestrujesz a on dostanie za to kase .
W jeden dzien chyba nie zrobisz Wink Trzeba miec legitymacje oraz kuriera mozesz sobie zamowic.

A to chyba można też iść osobiście do takiego banku i założyć takie konto? Wtedy by się obeszło bez kuriera o ile się nie mylę.

zakładając konto w mbanku czy to przez internet czy w mpunkt, czy mkiosk to umowy w 1 i 2 przypadku przyjadą do ciebie kurierem


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - domin_dz - 12-02-2014 09:47

(07-10-2013 17:57)tomazzi napisał(a):  
(07-10-2013 16:41)YWandF napisał(a):  
(07-10-2013 16:29)bolo9797 napisał(a):  Reff link - czyli ze z kogos linku sie zarejestrujesz a on dostanie za to kase .
W jeden dzien chyba nie zrobisz Wink Trzeba miec legitymacje oraz kuriera mozesz sobie zamowic.

A to chyba można też iść osobiście do takiego banku i założyć takie konto? Wtedy by się obeszło bez kuriera o ile się nie mylę.

zakładając konto w mbanku czy to przez internet czy w mpunkt, czy mkiosk to umowy w 1 i 2 przypadku przyjadą do ciebie kurierem

Nie prawda, umowę można podpisać w mKiosku...