Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestuj u Rhaegara! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestuj u Rhaegara! (/Temat-Inwestuj-u-Rhaegara-77528)

Strony: 1 2 3


RE: Inwestuj u Rhaegara! - Klin - 06-10-2013 12:09

Nie róbcie tutaj spamu, ten pierwszy temat służy takim wypowiedzią. W tym nie pytajcie się czy wypłaca/wypłacał itp. Tutaj zadawajcie pytania odnośnie samych inwestycji i np. umów.

Na ten czas Rhaegar wypłaca, zobaczymy w przyszłym tygodniu.


RE: Inwestuj u Rhaegara! - kammic8 - 06-10-2013 14:22

Czyli że jak zainwestuje 1500zł po 7 dniach roboczych bd. z tego miał 3825zł? Jest jakiś haczyk, jest jakieś ryzyko?


RE: Inwestuj u Rhaegara! - Rhaegar - 06-10-2013 14:32

Haczyków nie ma, n to wychodzi, że tyle otrzymasz


RE: Inwestuj u Rhaegara! - michaloo22 - 06-10-2013 17:40

czy dobrze rozumiem
wpłacając 202 zł w poniedziałek, ty we wtorek następnego tygodnia wypłacisz mi 383,8 zł bez żadnego ryzyka, bez żadnych haczyków ??
Jeżeli tak to jakie dajesz gwarancje że oddasz te pieniądze itd (jeżeli wolisz to pisz na pw)
ps sorki ale nie mam czasu czytać tamtego spamu w poprzednim temacie


RE: Inwestuj u Rhaegara! - Klin - 06-10-2013 17:42

Up

Boisz się ? Podpisujesz umowę


RE: Inwestuj u Rhaegara! - UmCyK - 06-10-2013 17:43

(06-10-2013 17:40)michaloo22 napisał(a):  czy dobrze rozumiem
wpłacając 202 zł w poniedziałek, ty we wtorek następnego tygodnia wypłacisz mi 383,8 zł bez żadnego ryzyka, bez żadnych haczyków ??
Jeżeli tak to jakie dajesz gwarancje że oddasz te pieniądze itd (jeżeli wolisz to pisz na pw)
ps sorki ale nie mam czasu czytać tamtego spamu w poprzednim temacie

To chcesz inwestować pieniądze a nie masz ochoty przeczytać całego tematu.
Nie rozumiem takich ludzi, jaką mi dajesz gwarancje......

Przeczytaj temat albo nie inwestuj.


RE: Inwestuj u Rhaegara! - matrix1234 - 06-10-2013 17:51

U Mnie ponowna inwestycja ruszyła jakiś czas temu. Tym razem 630 PLN


RE: Inwestuj u Rhaegara! - Hazardzistowaty - 06-10-2013 21:15

Wiecie co wam powiem? To jest PIRAMIDA FINANSOWA. Ta umowa to świstek papieru. Tylko czeka na większe rozreklamowanie i dzięki temu będzie miał większe pieniądze od was. To wszystko może się skończyć prostą ucieczką. Ja nikogo nie obrażam, ani nienastawiań pesymistycznie. Tylko ostrzegam. Bądźcie czujni.


RE: Inwestuj u Rhaegara! - archi99 - 06-10-2013 21:44

spoko dobrze że masz jeden post i zarejestrowałeś się po to żeby nas oświecić dzięki ci panie że zsyłasz nam mesjasza właśnie teraz - bez obrazy Tongue


RE: Inwestuj u Rhaegara! - Zloty - 06-10-2013 21:47

Hazardzistowaty powiem Ci że dobry jesteś Smile
Konto założyłeś kilka minut temu i od razu poleciałeś do tematu Rhaegara aby napisać postktóry ma zniechęcić użytkowników tego forum do inwestowania.
Mogłeś to zrobić bardziej profesionalnie czyli założyć konto, nabić 50-100 postów i odczekać minimum tydzień aby twój post wyglądał bardziej przekonująco.

Zrobiłeś to w taki sposób że nikt CI nie uwieży i jestem prawie że pewien że konto Hazardzistowaty jest multikontem należącym do użytkownika tego forum.

Nie wiem co jest przyczyną tego że chcesz zniechęcić nas do inwestowania u Rhaegara ale Ci to nie wychodzi.

Każdy kto inwestuje kaskę u Rhaegara inwestuje na własne ryzyko i każdy jest tego świadomy.

"Ta umowa to świstek papieru." zgadza się to świtek papieru, a co Ty myślałeś??
Myślałeś że napiszemy ją na skórze wielbłąda ??

"Tylko czeka na większe rozreklamowanie i dzięki temu będzie miał większe pieniądze od was."

Skąd Ty to możesz wiedzieć ??
Znasz gościa osobiście ??
Oszukał Cie na kaskę ??

Jeśli nie to nie pier... głupot.

"Wiecie co wam powiem? To jest PIRAMIDA FINANSOWA."

Wiesz co ja Ci powiem??
ZUS jest piramidą finansową i działa legalnie.
Dlaczego nie zaczniesz ostrzegać ludzi przed ZUSem ??

Takie wypowiedzi jak twoje do niczego nie prowadzą, no jedynie do tego że się nimi kompromitujesz.

Ponadto temat tak jak Rhaefar napisał miałbyć na temat jego inwestycji a nie na pier...

Dlatego jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nic nie pisz.