Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? (/Temat-Jaki-zawod-chcieliscie-miec-w-dziecinstwie-77163)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? - vankosiara - 29-09-2013 11:43

Jak byłem mały to chciałem być policjantem ale nie takim dzielnicowym Mietkiem tylko pracować w kryminalce Cool

Teraz chcę zostać readktorem jakiejś gazety typu ; CD-Action; PC World; Komputer Świat i Cyber Mycha LolLol
Albo zostać grafikiem, obrabiać filmy, dodawać efekty etc. w jakimś studiu gier lub twórców Anime Wink


RE: Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? - Max998 - 30-09-2013 18:19

Ja kiedy byłem mały chciałem zostać śmieciarzem takim co jeździ śmieciarką. Big Grin
Później spodobał mi się zawód strażaka i tak w sumie zostało, mimo dorabiania jako kurier-kierowca nadal chcę być zawodowym strażakiem, obecnie zbieram na kurs prawa jazdy kat. C i szkolenie z zakresu ratownictwa drogowego i obsługi sprzętu ciężkiego. Mam nadzieję, że mi się uda. Wink


RE: Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? - AkaBaka - 30-09-2013 20:09

Ja jak bylem mały chciałem zostać "Power Rangers" Tongue


RE: Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? - Okazzi - 30-09-2013 20:42

Osobiście jak byłem mały to chciałem zostać lekarzem, ale jak ogarnąłem co trzeba przebyć, żeby zdobyć ten zawód, a na dodatek jak wziąłem pod młotek moje umiejętności to zrezygnowałem Big Grin


RE: Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? - pietruch78 - 30-09-2013 21:49

(30-09-2013 18:19)Max998 napisał(a):  Ja kiedy byłem mały chciałem zostać śmieciarzem takim co jeździ śmieciarką. Big Grin
Później spodobał mi się zawód strażaka i tak w sumie zostało, mimo dorabiania jako kurier-kierowca nadal chcę być zawodowym strażakiem, obecnie zbieram na kurs prawa jazdy kat. C i szkolenie z zakresu ratownictwa drogowego i obsługi sprzętu ciężkiego. Mam nadzieję, że mi się uda. Wink

też kiedyś chciałem zostać śmieciarzem Big Grin a puzniej szambiarzem facepalm


RE: Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? - Patryk21 - 01-10-2013 18:40

Alfons


RE: Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? - aero2 - 01-10-2013 18:46

Piosenkarzem Disco Polo jak Akcent.Heart


RE: Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? - Boguśś - 02-10-2013 21:09

Widac ze mieliscie zarabiste plany xdd..

A moglem isc na polityka.... Nic nie robiac dostawalbym kase za free od was :x


RE: Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? - MrsLadyDoris - 02-10-2013 22:03

A ja jak byłam mala to chciałam zostać piosenkarką Lol
Jednak w życiu wyszło tak, że jestem z zawodu informatykiem Big Grin


RE: Jaki zawód chcieliście mieć w dzieciństwie? - dsagasd - 02-10-2013 22:19

Piłkarzem Xpokerface