Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jesteś zwycięzcą :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jesteś zwycięzcą :D (/Temat-Jestes-zwyciezca-D-76459)

Strony: 1 2


RE: Jesteś zwycięzcą :D - Delikarolz - 20-09-2013 19:19

kurde obejrzalem go raz przy jedzeniu i stwierdzilem ze pie***le nie jem Big Grin

ta jego strona nie jest AŻ taka zła, bo jest zła ale nie az taka, ale tym filmikiem zmniejszyl liczbe potencjalnych referali :c

@edit
ciekawe czy mu dokuczaja w szkole xD


RE: Jesteś zwycięzcą :D - linoskoczek - 20-09-2013 19:41

Kim jesteś?


RE: Jesteś zwycięzcą :D - Scoobyx - 20-09-2013 22:51

Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie, ale trzeba mieć chyba nierówno pod sufitem, żeby takie coś wrzucać. Wyłączyłem ten film po kilku sec jego seplenienia. Te lajki pod filmem to chyba sztucznie nabite.


RE: Jesteś zwycięzcą :D - hertia - 21-09-2013 03:29

Ja mu dałem lajka?Tongue Sądzę że to było specjalnieSad


RE: Jesteś zwycięzcą :D - Boguśś - 22-09-2013 21:18

Zaluje, ze to obejrzalem...

Wyslane z tela


RE: Jesteś zwycięzcą :D - surfer0700 - 22-09-2013 21:57

Przed chwilą pokazywali ten filmik na TVN w programie "Na Językach".
Widzicie... pajacowanie = sława Jerk


RE: Jesteś zwycięzcą :D - nitram - 22-09-2013 22:41

Teraz, lajki i suby się posypią a kto wiem za parę lat może będzie rządzić naszym krajem Big Grin
Hmm gratulować mu odwagi czy głupoty ? Jedno jest pewne musi popracować jeszcze trochę nad dykcją.....Jerk2


RE: Jesteś zwycięzcą :D - sebaglik79 - 08-10-2013 09:26

Dziwny ten gościu, baardzo. Nie wiem co o nim myśleć.


RE: Jesteś zwycięzcą :D - duzypawel - 08-10-2013 09:35

najlepsze jest w tym to, że on sądzi, że osiągnął sukces Big Grin ludzi oglądają go i cisną z niego bekę a on zadowolony napawa się sławą i motywuje swoich 'podopiecznych' (o ile takich ma Big Grin) do dalszej pracy: 'skoro ja osiągnąłem sukces, to Ty też dasz radę, jesteś diamentem' Big Grin