Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
7 Poradników + Gratisy = Duże Zarobki = 20 zł ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 7 Poradników + Gratisy = Duże Zarobki = 20 zł ! (/Temat-7-Poradnikow-Gratisy-Duze-Zarobki-20-zl-76339)

Strony: 1 2 3


RE: MEGA Paczka Poradników + Gratisy - Okazja - surfer0700 - 14-09-2013 15:48

(14-09-2013 08:30)majinpov napisał(a):  Proszę o nie spamowanie i czytanie ze zrozumieniem

A ja proszę abyś mi napisał jakim prawem dajesz gratis te skrypty finansowe do portali finansowych?
Kupiłeś na allegro a teraz rozdajesz za darmo? Uuuuu... To nie chciałbym być w Twojej skórze jak ich właściciel się o tym dowie.



(14-09-2013 08:30)majinpov napisał(a):  NIE CHCESZ KUPIĆ NIE WYPOWIADAJ SIĘ !!!

Żeby coś kupić najpierw trzeba wiedzieć czy towar nie jest wadliwy, więc takie komentarze sobie podaruj.



1. Jesteś właścicielem skryptów które oferujesz jako gratisy?
2. Pokaż TWOJE zarobki z tych sposobów.
3. Oddaj komuś do recenzji.


RE: MEGA Paczka Poradników + Gratisy - Okazja - majinpov - 14-09-2013 16:38

Cytat:Ja mam pytanie do gratisów, ponieważ dajesz je za darmo, nie masz do nich praw autorskich, to każdy może je sobie poprzesyłać, bo w końcu są za darmo

Jasne możesz przesyłać te portale komu chcesz - jedno pytanie? - czy warto? Ponieważ jako kupujący płacisz za poradniki otrzymujesz gratis... to zależy od Ciebie. - Portale są dostępne w internecie, sprytne osoby mogą je sobie ściągnąć.
Klony również, lecz nie udało mi się ich znaleźć w googlach w języku polskim.

Napiszę dzisiaj pod wieczór do yazira i oddam mu poradniki do recenzji. Dajcie mi trochę czasu - mam też swoje życie, wieczorem poradniki będą u Tutora Rolleyes

Cytat:Jestem wstępnie zainteresowany Big Grin Mam pytanie. Skoro w poradnikach są nisze i kupi je więcej osób to będzie trudniej się przebić, nie sądzisz?

Tak masz rację - nie sprzedam, więcej jak 20 kopii jak na początek.
Jeżeli chodzi o nisze to w jednym poradniku jest 13 nisz do ppa - nastawionych na sukces.
Dodatkowo w każdym poradniki od ppa ( do każdej metody) są 3-4 nisze daje nam to razem około 20 nisz. Więc po 1 na osobę... + inne poradniki.

Cytat:To może pokaż jakieś screeny jak Ty tyle na tym zarabiasz bo jestem bardzo ciekawy tego, jeżeli faktycznie tak jest to jestem zainteresowany Wink
- Przykro mi rozkerr, ale nie udostępniam do opinii publicznej swoich zarobków.


RE: MEGA Paczka Poradników + Gratisy - Okazja - Bandaid - 14-09-2013 17:06

Cytat:- Przykro mi rozkerr, ale nie udostępniam do opinii publicznej swoich zarobków.
[Obrazek: mj-laughing.gif]

No takiej wymówki to ja jeszcze nie słyszałem.


RE: MEGA Paczka Poradników + Gratisy - Okazja - Boguśś - 14-09-2013 17:58

Bandaid nie czepiaj sie go ;x

Albo boii sie Us, albo nie zarobił nic Big Grin


RE: MEGA Paczka Poradników + Gratisy - Okazja - tomazzi - 14-09-2013 18:08

poczekajmy na recenzję
ma recenzować yazir a jest to osoba konkretna która wypunktuje wszystko od A do Z Smile
jeśli nie będzie można nić zarobić to na pewno o tym napisze w swojej recenzji


RE: MEGA Paczka Poradników + Gratisy - Okazja - Bandaid - 14-09-2013 18:12

Tak jak mówi tomazzi, dajmy szansę autorowi, przynajmniej nie sprzedawał poradników oddzielnie a jako paczkę, za co duży plus.


RE: MEGA Paczka Poradników + Gratisy - Okazja - pietras909 - 14-09-2013 18:16

(14-09-2013 11:23)ciamciaj napisał(a):  Nie chcesz kupić to sie nie wypowiadaj? Dobre podejście do potencjalnych klientów. Po co więc możliwość komentowania skoro można tylko kupować a nie dopytac sie?

Życzę Ci zerowej sprzedaży ;*

Takie jest także podejście moderatorów, jeśli nie chcesz kupować to nie masz się wypowiadać, prosteSmile a na krytyke tudzież rozmowe o poradnikach/programie musisz założyć nowy temat, przynajmniej tak tydzień temu mi napisanoBig Grin

A żeby nie spamować, to czy ktoś już zakupił ów poradniki i może powiedzieć co tam dokładnie się znajduje?


RE: MEGA Paczka Poradników + Gratisy - Okazja - surfer0700 - 14-09-2013 18:23

(14-09-2013 18:16)pietras909 napisał(a):  Takie jest także podejście moderatorów, jeśli nie chcesz kupować to nie masz się wypowiadać, prosteSmile a na krytyke tudzież rozmowe o poradnikach/programie musisz założyć nowy temat, przynajmniej tak tydzień temu mi napisanoBig Grin

A żeby nie spamować, to czy ktoś już zakupił ów poradniki i może powiedzieć co tam dokładnie się znajduje?


Mylisz się. Moderator kładzie nacisk na to żeby nie było durnych komentarzy typu: "Konta do lola już nie schodzą".
"też mam na sprzedaż to konto" itd.
Jeżeli dyskusja jest na temat, to jest to wskazane.


Nikt nie kupił tego poradnika, i nie może powiedzieć co się tam znajduje.
Autor wysyła poradniki do recenzji do yazir'a, wtedy powinno być coś wiadome.


RE: MEGA Paczka Poradników + Gratisy - Okazja - majinpov - 14-09-2013 20:45

Poradniki przesłane do tutora Smile


RE: MEGA Paczka Poradników + Gratisy - Okazja - Boguśś - 14-09-2013 21:02

To czekamy na recenzje