Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Raikkonena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy Raikkonena (/Temat-Typy-Raikkonena-76262)

Strony: 1 2 3


RE: Typy Raikkonena - Rhaegar - 12-09-2013 20:58

kupić od Ciebie kupione typy Xpokerface Jerk


RE: Typy Raikkonena - whysoserious - 12-09-2013 21:21

(12-09-2013 20:52)Raikkonen napisał(a):  Sory, Ale nie czytałem dogłębie działu i nie wiedziałem że na typy stamtąd ktoś zbiera. Nigdzie w regulaminie forum nie ma takiej klauzuli jakobym miał dostać BANa za coś takiego... Nie wiedziałem i przepraszam. Nie chcecie za darmo to możecie ode mnie kupić. Phe

Jak je wykupiłeś od źródła
to możesz je wywiesić na sektorówce na najbliższym meczu,
choć nawet wtedy nazwanie ich typami raikonena jest bezczelne

W innym przypadku działasz na szkodę osób które za nie zapłaciły.

Wrzuć potwierdzenie zakupu Jerk2


RE: Typy Raikkonena - Roben - 12-09-2013 21:33

Cóż kupione czy swoje,nikt nikomu nie może zabronic podawac typów.Nie łamie regulaminu więc nie mogę zamknąć tematu.Użytkownik Raikkonen może jedynie otrzymac bana od serwisu z którego kupuje te typy jesli właściciel zorientuje się że te typy są rozpowszechniane więc udostepnia je na swoją odpowiedzialnośc.Co do dalszego tematu to sam musi zdecydowac czy zamykamy ten temat czy dalej go będzie prowadził.


RE: Typy Raikkonena - kwenk21 - 12-09-2013 22:31

Dziękuje za odpowiedź, no nic w takim razie czekamy na typy Raikkonena Smile


RE: Typy Raikkonena - Raikkonen - 13-09-2013 09:23

Ok, To jeszcze podam ci Pesel, adres, telefon, i numer Buta...


RE: Typy Raikkonena - sebens - 13-09-2013 09:43

(12-09-2013 21:21)whysoserious napisał(a):  
(12-09-2013 20:52)Raikkonen napisał(a):  Sory, Ale nie czytałem dogłębie działu i nie wiedziałem że na typy stamtąd ktoś zbiera. Nigdzie w regulaminie forum nie ma takiej klauzuli jakobym miał dostać BANa za coś takiego... Nie wiedziałem i przepraszam. Nie chcecie za darmo to możecie ode mnie kupić. Phe

Jak je wykupiłeś od źródła
to możesz je wywiesić na sektorówce na najbliższym meczu,
choć nawet wtedy nazwanie ich typami raikonena jest bezczelne

W innym przypadku działasz na szkodę osób które za nie zapłaciły.

Wrzuć potwierdzenie zakupu Jerk2

nie wrzuci potwierdzenia, bo jest hakerem i wkradl te typy specjalnie po to aby podzielic sie nimi na forum, zglos to szybko na policje, albo moze od razu do FBI


RE: Typy Raikkonena - mareczek - 13-09-2013 13:10

Zalosny whysoserious jestes. O co ci tak wlasciwie chodzi? No pytam o co ci chodzi... Gosc dal kase za typy i podaje ci je za darmo na tacy ryzykujac, ze jak wlasciciel serwisu sie skapnie to moze miec 'nieprzyjemnosci' a tobie i tak jest zle, bo.. No wlasnie teraz pytanie bo co? Nie rozumiem takich ludzi, wrecz gardze. Blizni robi dla cb dobrze, a ty mu sie odwdzieczasz wbijajac mu noz w plecy. Bardzo, ale to bardzo inteligentne.


RE: Typy Raikkonena - duzypawel - 13-09-2013 15:07

chyba, że 'bliźni' składał się z kimś na te typy, teraz udostępnia jest za darmo bo jest 'dobry' a za tydzień będzie chciał za nie kasę Smile

wtedy bliźni nie jest bliźnim tylko pajacem? :>


RE: Typy Raikkonena - sebens - 13-09-2013 15:53

Skąd wiesz, że on się z kimś składał, a nie sam je kupił?


RE: Typy Raikkonena - kwenk21 - 13-09-2013 16:40

Bo już by były podane meczeSmile

Pierwszy zaczął się o 17 Smile