Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! (/Temat-PORADNIK-PPA-Tricki-PPA-czyli-jak-zarabiac-wiecej-76234)

Strony: 1 2 3


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - bolo9797 - 11-09-2013 18:24

Nie rozumiesz ze koles Cie w balona zrobil.. Oddaj do recenzji tutora lepiej.


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - Bandaid - 11-09-2013 18:24

Żadne recenzje, do kosza z tym.
Cytat:2.Opis przedmiotu : Poradnik w którym są opisane Tricki PPA, dzięki którym można powiększyć znacznie swoje zarobki jak i zacząć kopiować treści z innych blogów PPA ( na silniku WP ) bez ograniczeń



RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - Madroxx - 11-09-2013 18:24

Kuba wygrałeś dzisiaj internety Smile


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - Szaman1644 - 11-09-2013 18:25

Zapłacilem mniej za poradnik i obiecałem zrobić recenzję. Nie wziąłem poradnika za free Smile

Edit: Poradnik zawiera 2 pliki. Poradnik i spis katalogów jako dodatek. Poradnik składa się z 5 punktów. Wszystkie zawarte w nim infomacje niestety już znałem, wiele z nim można spotkać tu na forum, a inne w moim mniemaniu są wogóle nieużyteczne. Szkoda tylko, że zapłaciłem i z gościem urwał się kontakt Smile


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - kuba48 - 11-09-2013 18:44

(11-09-2013 18:25)Szaman1644 napisał(a):  Zapłacilem mniej za poradnik i obiecałem zrobić recenzję. Nie wziąłem poradnika za free Smile

Edit: Poradnik zawiera 2 pliki. Poradnik i spis katalogów jako dodatek. Poradnik składa się z 5 punktów. Wszystkie zawarte w nim infomacje niestety już znałem, wiele z nim można spotkać tu na forum, a inne w moim mniemaniu są wogóle nieużyteczne. Szkoda tylko, że zapłaciłem i z gościem urwał się kontakt Smile
Za poradnik zapłaciłeś na PP 10 zł

Jednak z tego co widzę nie znasz się za bardzo na PPA, a te punkty które są zawarte w poradniku zwiększają znacznie konwersją a nie używa tych metod 3/4 zarabiajacych na PPA a większość nawet o tym nie słyszała, zresztą nie spotkałem się nigdy z używaniem 2 punktów na blogach, na żadnym tego nie widzialem.

+ w paczce bonus Katalogi

Oddane do recenzji Surferowi.


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - bios - 11-09-2013 18:45

To spoko, teraz ja Ci mogę zrecenzować poradnik.






2


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - Zloty - 11-09-2013 18:47

kuba48 oddaj do recenzji osobie która się tym zajmuje.
215 postów posiadasz na tym forum więc nie jesteś świeżakiem i nie wiesz komu oddać do recenzji ??


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - kuba48 - 11-09-2013 18:48

(11-09-2013 18:47)Zloty napisał(a):  kuba48 oddaj do recenzji osobie która się tym zajmuje.
215 postów posiadasz na tym forum więc nie jesteś świeżakiem i nie wiesz komu oddać do recenzji ??

Oddane do recenzji Surferowi


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - Mafiozo19990 - 11-09-2013 19:43

hehe, a więc czekamy na recenzję Jerk


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - rozekrr - 12-09-2013 10:54

Nic tu nowego z pewnością nie wyjdzie. Dodatkowo, nie każdy potrafi kopiować blogi z blokadami, Ty dajesz informację (a raczej stronę) do tego stworzoną, i co? Każdy zacznie w jeszcze większym stopniu kosić od siebie teksty a nawet grafiki, zrobi się z tego taki syf że głowa mała... Teraz jest nie fajnie, a dajesz narzędzie aby to jeszcze pogorszyć. Na drugi raz zastanów się lepiej co warto sprzedać a czego nie.