Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobrania z Polski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Pobrania z Polski (/Temat-Pobrania-z-Polski-76077)

Strony: 1 2


RE: Pobrania z Polski - ciamciaj - 08-09-2013 18:22

(08-09-2013 18:03)dawid1305 napisał(a):  
(08-09-2013 17:17)ciamciaj napisał(a):  Reklamodawcy podobno chcą teraz weryfikować pobrania w inny sposób, tzn muszą zostać pobrane pieniądze z konta tak aby mu sie to opłaciło. Stosowali to już wcześniej niektórzy lecz teraz takich dostawców ofert jest wiecej. Mam nadzieje ze znajda sie jeszcze oferty z lepsza konwersja, polecam spoglądać do lockera co ma jakie epc Smile

Podsumowywujac, nic czego już nie było, pracować trzeba dalej i tyle Smile

Informacja ta nie jest pewna, bo nie rozmawiałem z nimi, a po prostu z jedna osoba która ma z reklamodawcami bliższy kontakt. Pozdrawiam.


P.S nie wymyslajcie końców ppa, bo taka praktyka już dawno była stosowana, teraz możliwe ze trochę większy scrubbing jest. Radzę po prostu pisać i promować sie wiarygodnej Smile
Mam też takie inne pytanie czy możliwe że jak ktoś wypełnił oferte np o 10:00 to kwota za to pobranie może dojść wieczorem tego samego dnia albo jutro?
Około 30% leadów jest opóźnionych, nie wiem jak ma się sprawa dokładnie w polskich ofertach ale tak - pieniadze za pobranie mogą przyjść z opóźnieniem.


RE: Pobrania z Polski - Jacuss - 08-09-2013 18:24

(08-09-2013 18:03)dawid1305 napisał(a):  
(08-09-2013 17:17)ciamciaj napisał(a):  Reklamodawcy podobno chcą teraz weryfikować pobrania w inny sposób, tzn muszą zostać pobrane pieniądze z konta tak aby mu sie to opłaciło. Stosowali to już wcześniej niektórzy lecz teraz takich dostawców ofert jest wiecej. Mam nadzieje ze znajda sie jeszcze oferty z lepsza konwersja, polecam spoglądać do lockera co ma jakie epc Smile

Podsumowywujac, nic czego już nie było, pracować trzeba dalej i tyle Smile

Informacja ta nie jest pewna, bo nie rozmawiałem z nimi, a po prostu z jedna osoba która ma z reklamodawcami bliższy kontakt. Pozdrawiam.


P.S nie wymyslajcie końców ppa, bo taka praktyka już dawno była stosowana, teraz możliwe ze trochę większy scrubbing jest. Radzę po prostu pisać i promować sie wiarygodnej Smile
Mam też takie inne pytanie czy możliwe że jak ktoś wypełnił oferte np o 10:00 to kwota za to pobranie może dojść wieczorem tego samego dnia albo jutro?

Oczywiście, że tak - pieniądze za niektóre oferty dochodzą po np dniu Smile I nie raz są problemy z postbackiem (komunikacja między siecią a np FC) Smile


RE: Pobrania z Polski - dawid1305 - 08-09-2013 18:59

Ok dzięki za odpowiedzi Reputy rozdane Teamat do Zamknięcia chyba że ktoś chce coś dodać.


RE: Pobrania z Polski - AstroCash.org - 09-09-2013 00:45

Wczorajszy dzień był dużo lepszy w porównaniu do poprzednich, jeżeli chodzi o zaliczanie ofert dla Polski Smile

Sytuacja na froncie zaczyna się poprawiać (mówię tutaj oczywiście o reklamodawcach).

Pozdrawiam!


RE: Pobrania z Polski - HardCoreSex - 05-11-2013 10:17

Wznawiamy wątek.
Konwersja rzeczywiście jest już w porządku, ale te stawki dla Polski ...
Wczoraj 36 leadów, z czego zarobiłem 38.50$, kiedyś za tyle leadów miałbym z 90$ a może nawet 100$.
Kiedy wywaliłem te tanie oferty 0.90$-1.90$ pobrania spadły o ponad 60% co dawało mi jeszcze mizerniejsze zarobki, tak więc wróciłem do Autopilota i jest nieco lepiej.

Wiadomo już co nieco jak z tą Polską będzie dalej?
Mój problem jest taki że zarabiam tylko na polakach...

Pozdrawiam.


RE: Pobrania z Polski - AstroCash.org - 05-11-2013 16:07

(05-11-2013 10:17)HardCoreSex napisał(a):  Wznawiamy wątek.
Konwersja rzeczywiście jest już w porządku, ale te stawki dla Polski ...
Wczoraj 36 leadów, z czego zarobiłem 38.50$, kiedyś za tyle leadów miałbym z 90$ a może nawet 100$.
Kiedy wywaliłem te tanie oferty 0.90$-1.90$ pobrania spadły o ponad 60% co dawało mi jeszcze mizerniejsze zarobki, tak więc wróciłem do Autopilota i jest nieco lepiej.

Wiadomo już co nieco jak z tą Polską będzie dalej?
Mój problem jest taki że zarabiam tylko na polakach...

Pozdrawiam.

Na pobraniach z PL zarabia się aktualnie w podobny sposób jak na pobraniach z USA (email submit).
Z tym nic nie zrobisz. Jedynie dobrze konwertującą ofertą z wyższą stawką jest Pobierz Teraz z BlueTrackMedia.

Pozdrawiam!