Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 50$? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować 50$? (/Temat-W-co-zainwestowac-50-75970)

Strony: 1 2


RE: W co zainwestować 50$? - Artiis - 07-09-2013 12:07

(07-09-2013 11:48)bolo9797 napisał(a):  Pierwsze slysze ze na hyipa trzeba miec duzo czasu.. Hyip jest wlasnie dla tych najbardziej leniwych.

I tak i nie.

Jak chcesz zminimalizować ryzyko, musisz sporo poczytać, poszperać popatrzeć na analizy i opinie. Codziennie czytać informacje, analizy statystyki i wysunąć odpowiednie wnioski kiedy "wychodzić z danego hyipa".

Jak chcesz na hura, zawsze można wziąć "pierwszy z brzegu" i po 3 dniach jak się uda wypłacić.

Wiadomo całego budżetu też nie daje się do 1 HYIpa. Z 50$, można poszperać z 3 HYIPami. Najlepiej, żeby były dobre ( poczytać o nich, czy są warte uwagi ). Takie, aby można było 5-6 dni w nich być jak to się uda to już będzie ładny zarobek Smile.

Też tak myślałem że w HYIPach jest łatwo. Niestety się trochę przejechałem, nie chciało mi się czytać opinii/statystyk/analiz i po prostu na szczęśliwy "los" czekałem, postanowiłem, że sobie "posiedzę" z 6 dni, niestety tracąc swój wkład. A jakbym trochę poszperał w internecie, wyszedłbym na +.


RE: W co zainwestować 50$? - dondoonsie - 07-09-2013 17:45

w adclickxpress

mogę ci dać konto co są dolary na pc basic
i będziesz mieć pakiety po 8$


RE: W co zainwestować 50$? - thc19905 - 08-11-2013 14:54

polecam giełdę jak lubisz trochę ryzyka