Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Radio internetowe a licencja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Radio internetowe a licencja (/Temat-Radio-internetowe-a-licencja-75959)

Strony: 1 2


RE: Radio internetowe a licencja - v3XeR - 06-09-2013 17:28

@UP
Radio przestało działać kilka godzin temu.
Kupuje licencję.


RE: Radio internetowe a licencja - kleomenes - 06-09-2013 17:42

Ja też miałem pomysł by założyć radyjko, czysto hobbystycznie ale jak zacząłem czytać o wymaganiach, licencjach i całym tym "systemowym" gównie to zrezygnowałem. Tak właśnie zabija się faje radia, które mogły by powstać i ludzi, którzy mogli by mieć nowe pomysły na audycję i nowe spojrzenie na radio.
Są kawałki, które możesz grać bez żadnej licencji. Kawałków tych jest dość sporo i można znaleźć je na specjalnych stronkach ale tego typu utworów nikt nie gra albo mało kto.


RE: Radio internetowe a licencja - v3XeR - 06-09-2013 17:45

Wiem, wiem. Ale te kawałki są według mnie słabe lecz jak wiadomo są wyjątki...

Dzięki Tobie za odpowiedź na temat jak i użytkownikowi powyżej. A nie jak hołocie która mnie oskarża o nielegalne postępowanie w sieci, a sama zarabia na PPA na fake plikach oszukując duuużo osób.
Za oszukiwanie osób w taki jak oszukuje się na PPA jest większa kara jak za radio Smile


RE: Radio internetowe a licencja - tomazzi - 06-09-2013 17:51

jeśli piszesz o mnie koleżko to po pierwsze :
hołotą to się otaczasz, za duży małolat jesteś by do mnie z takimi hasełkami wyskakiwać, wyskakuj do tych co z ppa mają cokolwiek wspólnego
dwa:
nigdy na ppa nie zarabiałem i nie zamierzam zarabiać także strzał kulą w płot, chcesz błyszczeć a nawet nie iskrzysz
mój konik to inwestycje i na tym zarabiam i każdy dłużej tutaj będący na forum wie o tym, sam kleo którego wypowiedź ci tak podpasowała korzystał z moich rad w tej tematyce i gdy posłuchał to swoje zarobił Smile gdy sam się rzucał na głęboką wodę to stracił Big Grin


RE: Radio internetowe a licencja - kleomenes - 06-09-2013 17:54

@UP
Odnośnie "porad inwestycyjnych", co prawda to prawda Jerk


RE: Radio internetowe a licencja - zabajka - 06-09-2013 17:58

(06-09-2013 17:45)v3XeR napisał(a):  Wiem, wiem. Ale te kawałki są według mnie słabe lecz jak wiadomo są wyjątki...

Dzięki Tobie za odpowiedź na temat jak i użytkownikowi powyżej. A nie jak hołocie która mnie oskarża o nielegalne postępowanie w sieci, a sama zarabia na PPA na fake plikach oszukując duuużo osób.
Za oszukiwanie osób w taki jak oszukuje się na PPA jest większa kara jak za radio Smile

każdy odpowiada za siebie i patrz na siebie nie na innych
zawsze szumowiny wypływają na wierzch i nadejdzie czas, że ci co zarabiają na ppa zapłacą i o nich się nie martw bo nie ty za nich zapłacisz i nie atakuj nikogo jak ktoś ci grzecznie uświadamia szarą rzeczywistość

martw się o siebie i sobą się zajmij - działałeś nielegalnie, łamałeś prawo i nikt cię do tego nie zmusił a nieświadomośc łamania prawa nie tłumaczy i nie zwalnia od odpowiedzialności prawnej
załatwiając licencję pomyśl nad ugodą z zaiks by okres działania na czarno rozwiązać byś był na czysto


RE: Radio internetowe a licencja - v3XeR - 06-09-2013 19:17

Dobra przepraszam Panowie Smile Wy do mnie wyskakiwaliśmy, ja się broniłem smutny szczególnie tomazzi Ciebie
Temat proszę zamknąć ponieważ zamienił się w piaskownicę.


Radio internetowe a licencja - yazir - 06-09-2013 19:55

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.