Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting a blog PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hosting a blog PPA (/Temat-Hosting-a-blog-PPA-75802)

Strony: 1 2


RE: Hosting a blog PPA - michalek2244 - 05-09-2013 14:24

Dostałem odpowiedź:

Witam serdecznie,

Uprzejmie informuję, że pobierany plik zawiera wirusa, co można sprawdzić jakimkolwiek programem antywirusowym.

Można to również sprawdzić np. pod adresem - http://safeweb.norton.com"

I tam na tej stronie:

PRZESTROGA
Właściciel strony? Kliknij tutaj
Ocena Norton

Program Norton Safe Web przeanalizował abc.pl pod względem problemów z bezpieczeństwem i zabezpieczeniami. Poniżej znajduje się próbka znalezionych zagrożeń.
Zestawienie

Zagrożenia komputera: 1
Zagrożenia tożsamości: 0
Czynniki uciążliwości: 0
Łączna liczba zagrożeń na tej stronie: 1
Strony z oceną „Przestroga” mogą zawierać niewielką liczbę zagrożeń i uciążliwości, ale nie są tak niebezpieczne, aby oznaczać je czerwoną oceną „Ostrzeżenie”. Należy kontynuować z rozwagą.
Ocena Norton to wynik z zautomatyzowanego systemu analizy firmy Symantec.

Raport zagrożeń

small-warning Pobieranie programów bez wiedzy użytkownika Znaleziono zagrożenia: 1
Oto kompletna lista: (w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat określonego zagrożenia kliknij nazwę zagrożenia poniżej)

Nazwa zagrożenia: Malicious Site: Malicious Domain Request 2

Co to jest to Malicious Site: Malicious Domain Request 2?


RE: Hosting a blog PPA - Matty094 - 06-09-2013 11:06

Domena zainfekowana .
Pobierałeś jakieś pirackie themy za które tak naprawde trzeba zaplacic ?


RE: Hosting a blog PPA - hertia - 06-09-2013 11:25

Pobierz jakiś pulnig do skanowania wp choćby Wordfence Scan przeskanuj i zobacz co ci powyskakuję a jak coś to napraw;p.


RE: Hosting a blog PPA - michalek2244 - 06-09-2013 13:51

Zablokowali mi strone na podstawie skanu pliku ze współczynnikiem detekcji: 2 / 46

Tylko Ikarus i Symantec na stronie virustotal nie wiem jakim cudem coś tam znalazły facepalm

Mogą na podstawie takiego skanu zablokowac mi strone?


RE: Hosting a blog PPA - MixKosa - 06-09-2013 20:50

Przeszukałem Google i znalazłem kilka osób co mają też ten problem osty jakie znalazłem są z tamtego roku i dwa lata temu też ktoś miał ten problem i stwierdzono że to wina jest Symantec który wywołuje fałszywy alarm u użytkownikach posiadających produkt Symantec. Jeśli oni twierdzą że to twoja wina i ty coś tam masz to radzę spakować walizki i się przenieść na biznes-host napisz do mnie dam ci rabat na hosting.


Hosting a blog PPA - Artinesse - 27-02-2018 14:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.