Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego (/Temat-syntrade-nowa-firma-wielopoziomowa-na-bazie-sklepu-internetowego-75633)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego - vantage - 13-10-2013 19:44

Myślę, że we wtorek powinny dojść do nas pierwsze zamówione zakupy - wówczas zapewne część sceptyków przekona się do naszego sklepu Smile


RE: syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego - vantage - 16-10-2013 12:04

Dziś dostałem Pocztą Polską pierwszą przesyłkę z zamówionym towarem.
Pełen pozytyw:
- 2 dni robocze od zamówienia paczka u mnie w domu (kurierska była by szybsza - koszt 7zł, ale ja wybrałem pocztową za 4zł )
- bardzo solidnie zapakowane produkty
- wszystko zgodne z zamówieniem i dzięki temu nie muszę już lecieć do sklepu po chemie w tym miesiącu Smile


RE: syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego - CreepyUploader - 16-10-2013 12:28

Pokaż zdjęcie to 'niedowiarki' zobaczą Wink


RE: syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego - vantage - 16-10-2013 17:46

Zdjęcie kosmetyków? Wiesz..
Wówczas "niedowiarki" i tak powiedzą, że kupiłem w rossmanie czy coś Wink

Myślę, że w tym biznesie nie chodzi o przekonywanie niedowiarków. Tutaj chodzi o dotarcie do ludzi, którzy rozumieją i czują ten biznes. Zakupy zakupami, ale dobrze wiemy, że dzięki nim właśnie możemy cieszyć się naliczaną premią i to powinno motywować.
Dodać mogę jedynie tyle, że w przyszłym miesiącu zakupy zrobię sobie już nie wydając ani grosza Smile


RE: syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego - kolorpurpury - 16-10-2013 19:32

Chcecie zdjęcie to będzie i zdjęcie jak tylko paczka do mnie przyjdzie. Dzisiaj o 20 zrobiony przelew. Przesyłka kurierem, zobaczymy, czy do piątku się uwiną Smile


Chętnie pomogę w tym biznesie Smile Można pisać Smile


RE: syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego - vantage - 17-10-2013 11:49

Hehe, no dobra - zdjęcie pasty do zębów i proszku do prania z pewnością nie zaszkodzi Wink

Natomiast jeśli wczoraj złożyłeś zamówienie, to dziś ST miało dopiero zaksięgowany przelew albo ok 11 albo ok 14. A co za tym idzie podejrzewam, że dziś spakują paczkę, ale nadadzą kurierem dopiero jutro rano - to tylko mój domysł, nie wiem kiedy kurier odbiera paczki. W każdym razie osobiście spodziewał bym się przesyłki raczej w poniedziałek niż w piątek, niemniej jednak trzymam kciuki by była wcześniej Smile


RE: syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego - Sergiej - 17-10-2013 12:42

Witam!
jakie są stawki za pozyskane osoby?


RE: syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego - vantage - 17-10-2013 17:59

Witaj!

Przy założeniu zakupów na 250pkt to:
na 1 poziomie 4zł
na 2 poziomie 5zł
na 3 poziomie 5zł
na 4 poziomie 8zł
na 5 poziomie 10zł
na 6 poziomie 14zł

Aby poznać szczegóły zajrzyj do planu wynagrodzeń: http://www.syn-trade.pl/pp


RE: syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego - kolorpurpury - 17-10-2013 18:59

Jak będziesz miał zapełnione 6 poziomów i każdy z nich zrobi tylko minimum 125 pkt (zapewniam, że większość zrobi co najmniej 250) ale przyjmijmy że cała grupa do 6 poziomu zrobi tylko minimalne 125 pkt to masz MINIMUM 706 zł prowizji za miesiąc Smile A Całą grupę można zapełnić w naprawdę krótkim czasie bo jak się bardzo postarasz to miesiąc spokojnie a jak nie to w kilka Smile


RE: syntrade - nowa firma wielopoziomowa na bazie sklepu internetowego - Dashing - 19-10-2013 13:58

700 zl na miesiac to by bylo cos Smile