Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak trafić na francuza? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Jak trafić na francuza? (/Temat-Jak-trafic-na-francuza-75520)

Strony: 1 2 3


RE: Jak trafić na francuza? - bios - 30-08-2013 15:32

Jeżeli nie znasz francuskiego to korzystaj z tłumacza lub może jakiś kolega Ci pomoże w szukaniu "nisz".


RE: Jak trafić na francuza? - MixKosa - 31-08-2013 09:41

Zamiast spamować i wymądrzać się lepiej byście powiedzieli żeby poszukał niszy dla francuzów a nie spamować na lewo i prawo. Xpokerface


RE: Jak trafić na francuza? - bios - 31-08-2013 09:47

(31-08-2013 09:41)MixKosa napisał(a):  Zamiast spamować i wymądrzać się lepiej byście powiedzieli żeby po szukał niszy dla francuzów a nie spamować na lewo i prawo. Xpokerface


1. "poszukał" pisze się razem.

2. Sam gównem "spamujesz" i do tego nie napisałeś nic konstruktywnego.


RE: Jak trafić na francuza? - Qwik - 31-08-2013 10:04

W grę dofus gra bardzo dużo francuzów.


RE: Jak trafić na francuza? - MixKosa - 31-08-2013 11:51

(31-08-2013 09:47)bios napisał(a):  
(31-08-2013 09:41)MixKosa napisał(a):  Zamiast spamować i wymądrzać się lepiej byście powiedzieli żeby po szukał niszy dla francuzów a nie spamować na lewo i prawo. Xpokerface


1. "poszukał" pisze się razem.

2. Sam gównem "spamujesz" i do tego nie napisałeś nic konstruktywnego.

Tyle wiesz co zjesz. beka


Można szukać niszy na YT wpisujemy hack ustawiamy wyświetlenia, ten tydzień lub ten miesiąc mamy jak na tacy nisze Big Grin


RE: Jak trafić na francuza? - Bandaid - 31-08-2013 14:10

Cytat:Tyle wiesz co zjesz. beka


Można szukać niszy na YT wpisujemy hack ustawiamy wyświetlenia, ten tydzień lub ten miesiąc mamy jak na tacy nisze Big Grin
No to chyba ty jesteś anorektykiem.
Najpierw mówisz, że my spamujemy a teraz dajesz jakiś sposób który nie ma nic wspólnego z targetowaniem na Francję.... Gdzie tu logika?


RE: Jak trafić na francuza? - MixKosa - 31-08-2013 16:10

(31-08-2013 14:10)Bandaid napisał(a):  
Cytat:Tyle wiesz co zjesz. beka


Można szukać niszy na YT wpisujemy hack ustawiamy wyświetlenia, ten tydzień lub ten miesiąc mamy jak na tacy nisze Big Grin
No to chyba ty jesteś anorektykiem.
Najpierw mówisz, że my spamujemy a teraz dajesz jakiś sposób który nie ma nic wspólnego z targetowaniem na Francję.... Gdzie tu logika?

A co na YT nie znajdziesz? czy w Google? zabieraj się za robotę a nie będziesz płakał nad rozlanym mlekiem pokerface anorektykiem??? a co ma piernik do wiatraka??? o czym ty w ogóle człowieku mówisz weź się zastanów co piszesz, pomyśl 5 min i pisz.


RE: Jak trafić na francuza? - makingmoney - 31-08-2013 16:18

...


RE: Jak trafić na francuza? - MixKosa - 31-08-2013 16:52

A na YT nie można promować hacka?


RE: Jak trafić na francuza? - Bandaid - 31-08-2013 17:26

Cytat:A co na YT nie znajdziesz? czy w Google? zabieraj się za robotę a nie będziesz płakał nad rozlanym mlekiem pokerface anorektykiem??? a co ma piernik do wiatraka??? o czym ty w ogóle człowieku mówisz weź się zastanów co piszesz, pomyśl 5 min i pisz.
To było odnośnie twoich słów "wiesz ile zjesz". Chciałem ci w ten sposób delikatnie zasugerować ( jak widać zbyt delikatnie, bo żeby coś do ciebie dotarło trzeba walić obuchem), że twoja wypowiedź nie grzeszy inteligencją(teraz mogę to napisać o tobie w całości). Gdzie ja cokolwiek pisałem o jakimś płaczu? Ja nad czymś płaczę? Gdzie, kiedy? Nawet nie zarabiam na PPA więc nie za bardzo mam nad czym płakać.
Na koniec zacytuję ciebie "weź się zastanów co piszesz, pomyśl 5 min i pisz"
Do autora tematu: Przy użyciu Googlowego narzędzia propozycji słów kluczowych możesz sprawdzić liczbę wyszukiwań danej frazy na dany kraj. Ustawiasz jako kraj Francję, i sprawdzasz poszczególne słowa kluczowe. Jeśli będzie dużo wyszukiwań to powinieneś "trafić na Francuza"