Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Komentarze YT - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Komentarze YT (/Temat-Komentarze-YT-75185)

Strony: 1 2 3


RE: Komentarze YT - daniel42na - 25-08-2013 17:02

Jak chcesz jechac na samych komentarzach bez lajkowania to raczej wymagany jest VPN + dużo kont + regularne czyszczenie cookies.
Jesli chodzi o lajkowanie komentarzy to potrzebne są prywatne proxy, najlepiej płatne.

Wazne aby sprawdzac co kilka komentarzy czy yt nie zghostowało konta, bo wtedy te komentarze są widoczne tylko dla Twojego IP.
Jeśli tak jest wystarczy wyczyscic wszelkie cookies łącznie z adobe flash cookies ccleanerem.
Sprawdzac to mozna na bierząco przy uzyciu np. TORa.


RE: Komentarze YT - Damkofr - 25-08-2013 17:56

Ja tak tylko dla rozejrzenia się wstawiłem komenta pod 8 filmami yt i 2 vimeo zobaczymy, jak coś wpadnie to jadę na maksa.


RE: Komentarze YT - Boguśś - 25-08-2013 18:12

Czy sa jakies wgl darmowe boty do tego?

Sory jesli bylo pytanie ale pisze z tel i cos cofnac nie chce...


RE: Komentarze YT - daniel42na - 25-08-2013 18:18

nie ma i mam nadzieje że nie będzie Tongue


RE: Komentarze YT - Qwik - 25-08-2013 18:19

(25-08-2013 18:12)Boguśś napisał(a):  Czy sa jakies wgl darmowe boty do tego?

Sory jesli bylo pytanie ale pisze z tel i cos cofnac nie chce...

Szukałem i nie mogłem znaleźć


RE: Komentarze YT - nasgaroth - 26-08-2013 15:34

(25-08-2013 18:12)Boguśś napisał(a):  Czy sa jakies wgl darmowe boty do tego?

Sory jesli bylo pytanie ale pisze z tel i cos cofnac nie chce...

VideoBay masz za 25 zl na miesiąc, to nie są jakieś duże pieniądze a poza tym mogą szybko się zwrócić Wink

Poradnik bardzo fajny, niby sprawa prosta i oczywista a mimo wszystko nie wpadłbym ;P repucik dla autora Wink


RE: Komentarze YT - webgames - 26-08-2013 20:10

dobry poradnik trzeba będzie troche się zabawić w tą metodę


RE: Komentarze YT - ResGabriel12 - 05-09-2013 06:06

Witam
Sam korzystam z tej metody mam jedną uwage. Nie spamujcie nie wiadomo gdzie swoich nisz. dodawajcie komentarze do odpowiednich filmików, ludzie od razu widza że to spam. Jak jest dodawany 20 takich samych komentarz przez godzinę.
Co do programów miałem z dwa ale już nie działają. Jeśli znajdziecie jakiś działający NIE udostępniajcie go innym ponieważ zlecą się dzieci i bez opamiętania będą spamować co popadnie. Metoda zarobkowa szlak trafi.


RE: Komentarze YT - rubesom - 05-09-2013 12:01

A czy ktoś może mi wyjaśnić dokładnie na czym ta metoda polega/o co chodzi?

Ewentualnie jako rekompensata mogę napisać bota, bo z tego co widzę to ma to być zwykły klikacz więc trudne to nie będzie.


RE: Komentarze YT - ResGabriel12 - 05-09-2013 17:19

Jeśli chcesz to napisać w imacro to strona youtube wyłapie że używasz bota i blokuje dostęp do komentarzy