Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby zarabiania na blogu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Sposoby zarabiania na blogu (/Temat-Sposoby-zarabiania-na-blogu-74763)

Strony: 1 2 3


RE: Sposoby zarabiania na blogu - chams - 18-08-2013 21:40

To gdzie najlepiej postawić takiego bloga?


RE: Sposoby zarabiania na blogu - vankosiara - 18-08-2013 21:42

Na własnej domenie Jerk2

Na razie możesz na darmowym hostingu cisnąć na np. hostinger.pl


RE: Sposoby zarabiania na blogu - hertia - 19-08-2013 12:02

Hostinger jest dobry do infekowania szablonów;p


RE: Sposoby zarabiania na blogu - venzer - 21-08-2013 09:52

Blogspot to chyba najlepsze rozwiązanie, Możesz zamieszczać reklamy jakie tylko chcesz do tego podpinasz domenę za 10 zł i masz dobrze prosperującą stronkę. Jak zarobisz trochę na reklamach możesz wykupić własny hosting i dalej działać.


RE: Sposoby zarabiania na blogu - CrisPL - 21-08-2013 13:15

Ja np. prosperuję na darmowym blogspocie i domenie. Używam adf.ly + popads.net to wszystko.


RE: Sposoby zarabiania na blogu - tuitam - 28-08-2013 10:31

(18-08-2013 21:42)vankosiara napisał(a):  Na własnej domenie Jerk2

Na razie możesz na darmowym hostingu cisnąć na np. hostinger.pl

Najlepsza opcja, w takim az.pl masz domeny za free, bez problemu darmowy hosting nada się pod świerzy blog.


RE: Sposoby zarabiania na blogu - v3XeR - 28-08-2013 10:52

hosting na początek polecam za 3zł sms na proserwer.pl


RE: Sposoby zarabiania na blogu - davidek00 - 28-12-2013 23:48

Możesz sobie prowadzić takiego bloga na darmowym hostingu i domenie http://api.hostinger.pl/redir/2258490 polecam możesz pracować w wordpressie i instalować wtyczki które pomogą ci w lepszym pozycjonowaniu swojej strony.


RE: Sposoby zarabiania na blogu - ther - 29-12-2013 00:16

Ja dodam co sam wybrałem. Produkt za 30 zł/miesięcznie. W tym hosting 4 domen, banalnie prosty kreator blogów w WordPress, autoresponder (budowanie listy jest lepsze niż reklamki), kreator video czy wreszcie pokój do webinarów. No i automatycznie możesz polecać innym ten produkt i dostawać 5% ich miesięcznej opłaty (a że to mlm to i inni też będą "wstawiać"osoby pod Ciebie i 5% do Ciebie trafi). Kwestia czasu kiedy nazbiera się 20 osób i wszystkie narzędzi są za free a potem jest jeszcze zarobek z samego hostingu (czyli bycia partnerem), do tego dochód z reklam, do tego dochód z listy mailingowej. Do tego własna "marka" w sieci oparta o WorPress. To wszystko to taka niewielka synergia.Osobiście jestem naprawdę zadowolony.
Choć z pewnością sporo osób powiem, że jestem ciołek że płacę 30zł na miesiąc Smile Pytanie co chcesz zrobić i ile zarobić.


RE: Sposoby zarabiania na blogu - TheGleeMat - 29-12-2013 21:06

Jak najlepiej zarobić na blogu ? Najlepiej chyba jest po pierwsze pisać z pasji i z czasem dodawać posty, za które ktoś Ci zapłaci . Na początek polecam używać WordPress-a jako platformy masz tam mnóstwo motywów za free i na pewno coś dla Siebie znajdziesz . Domenę radzę wykupić swoją, by budować własną markę Smile . Hosting na początek powinno Ci starczyć darmowe konto na hostinger.pl .