Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash czy Highcash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash czy Highcash (/Temat-Firecash-czy-Highcash-73903)

Strony: 1 2 3


RE: Firecash czy Highcash - ceha_wb - 03-08-2013 21:27

Również polecam HC. Dobra konwersja i dobre stawki.Szybkie wypłaty( czasami mam pieniądze na koncie w dniu zlecenia wypłaty) Kontakt z Adminem na duży plus.Zawsze jest i pomożeSmile


RE: Firecash czy Highcash - dondoonsie - 03-08-2013 21:50

(03-08-2013 19:32)Ratchet napisał(a):  @dondoonsie
Sorry za mały offtop, ale mam pytanie, piszesz, że zarabiasz poprzez YouTube, czyli rozumiem, że nie masz bloga. Jeśli można zapytać, ile masz filmików i kiedy zacząłeś przygodę z PPA?

Nie mam bloga. Filmików mam z kilkanaście ale konkretnie tylko jeden zarabia.
Zacząłem przygodę w połowie lipca


RE: Firecash czy Highcash - bosman - 03-08-2013 22:05

Ja zaczynam przygode z HC Smile


RE: Firecash czy Highcash - Bandaid - 03-08-2013 22:13

Prawda jest taka, że najlepszym polskim serwisem PPA jest Astrocash, a byłem niemal na wszystkich. Konwersja jest wysoka a stawki są nieporównywalnie wyższe niż na innych serwisach. Np. na HC częstą rzeczą są pobrania z USA za 0.40 a na ShareBay za 0.17. Na Astrocash NIGDY nie ma pobrań z USA mniejszych niż 1$. To daje dużo do myślenia.


RE: Firecash czy Highcash - MixKosa - 03-08-2013 22:27

Bo amerykańce chcą za darmo a nie płacić.... Sad a jak już maja dostać za darmo to płaczą ze muszą poświęcić 1-2 min na pobranie.


RE: Firecash czy Highcash - TastemanPL - 03-08-2013 22:30

Jeżeli chodzi o mnie to ja od samego początku w FireCash i jestem taki że jeżeli mi się coś spodoba to nie robię na dwa fronty czytaj nie rejestruje się na dwóch serwisach. FireCash ma świetny support mentorów przyciąga ludzi licznymi rzeczami poprawiającymi zarobki typu typy kont ruletka konkursy itp. Polecam Fc


RE: Firecash czy Highcash - Ty27mek - 03-08-2013 22:33

(03-08-2013 22:30)TastemanPL napisał(a):  Jeżeli chodzi o mnie to ja od samego początku w FireCash i jestem taki że jeżeli mi się coś spodoba to nie robię na dwa fronty czytaj nie rejestruje się na dwóch serwisach. FireCash ma świetny support mentorów przyciąga ludzi licznymi rzeczami poprawiającymi zarobki typu typy kont ruletka konkursy itp. Polecam Fc

I dlatego z tym super FC zarobiłeś od początku ledwo 16$? Big Grin Raczej te typy kont ludzi nie przyciągają, bo na takim AC na wejście mają takie stawki... Ruletka całe g**o daje, a konkursy, w których podwojenie zarobków wygrywa ktoś z ekipy FC, albo w których nagrodami są wspomniane "wyższe poziomy kont", no to...

Postawmy jeszcze jedno pytanie. FC ma być portalem, na którym wygodnie można zarabiać na PPA, czy bawić się w kręcenie kołem, czekanie na jakieś restocki z laserkami, czy śmieszne proszenie o wyższe poziomy kont?


RE: Firecash czy Highcash - Kraxoo - 03-08-2013 23:30

(03-08-2013 22:33)Ty27mek napisał(a):  
(03-08-2013 22:30)TastemanPL napisał(a):  Jeżeli chodzi o mnie to ja od samego początku w FireCash i jestem taki że jeżeli mi się coś spodoba to nie robię na dwa fronty czytaj nie rejestruje się na dwóch serwisach. FireCash ma świetny support mentorów przyciąga ludzi licznymi rzeczami poprawiającymi zarobki typu typy kont ruletka konkursy itp. Polecam Fc

I dlatego z tym super FC zarobiłeś od początku ledwo 16$? Big Grin Raczej te typy kont ludzi nie przyciągają, bo na takim AC na wejście mają takie stawki... Ruletka całe g**o daje, a konkursy, w których podwojenie zarobków wygrywa ktoś z ekipy FC, albo w których nagrodami są wspomniane "wyższe poziomy kont", no to...

Postawmy jeszcze jedno pytanie. FC ma być portalem, na którym wygodnie można zarabiać na PPA, czy bawić się w kręcenie kołem, czekanie na jakieś restocki z laserkami, czy śmieszne proszenie o wyższe poziomy kont?

Zarobił 16$ bo może nie przykłada się do PPA albo ma słabe nisze lub mało wiarygodne filmiki czy blogi.
Po drugie teraz zmieniają się rodzaje typów kont. Nie wiem co masz na myśli że ruletka g**o daje, ale jak byś chciał wiedzieć to jednak coś daje.
Piszesz że podwojenie zarobków wygrywa ktoś z ekipy FC - tak ale on na to sobie zapracował. FC może nie mają powalających stawek ale za to mają Gateway którego AC nie ma, ma FireShop a restocki za punkty to jedynie dodatek nie chcesz się bawić w zbieranie tych punktów to się nie baw a w zarabianiu na pobraniach to nie przeszkadza.

Moim zdaniem FC miażdży wszystkie pozostałe serwisy PPA.


RE: Firecash czy Highcash - Ty27mek - 03-08-2013 23:36

(03-08-2013 23:30)Kraxoo napisał(a):  
(03-08-2013 22:33)Ty27mek napisał(a):  
(03-08-2013 22:30)TastemanPL napisał(a):  Jeżeli chodzi o mnie to ja od samego początku w FireCash i jestem taki że jeżeli mi się coś spodoba to nie robię na dwa fronty czytaj nie rejestruje się na dwóch serwisach. FireCash ma świetny support mentorów przyciąga ludzi licznymi rzeczami poprawiającymi zarobki typu typy kont ruletka konkursy itp. Polecam Fc

I dlatego z tym super FC zarobiłeś od początku ledwo 16$? Big Grin Raczej te typy kont ludzi nie przyciągają, bo na takim AC na wejście mają takie stawki... Ruletka całe g**o daje, a konkursy, w których podwojenie zarobków wygrywa ktoś z ekipy FC, albo w których nagrodami są wspomniane "wyższe poziomy kont", no to...

Postawmy jeszcze jedno pytanie. FC ma być portalem, na którym wygodnie można zarabiać na PPA, czy bawić się w kręcenie kołem, czekanie na jakieś restocki z laserkami, czy śmieszne proszenie o wyższe poziomy kont?

Zarobił 16$ bo może nie przykłada się do PPA albo ma słabe nisze lub mało wiarygodne filmiki czy blogi.
Po drugie teraz zmieniają się rodzaje typów kont. Nie wiem co masz na myśli że ruletka g**o daje, ale jak byś chciał wiedzieć to jednak coś daje.
Piszesz że podwojenie zarobków wygrywa ktoś z ekipy FC - tak ale on na to sobie zapracował. FC może nie mają powalających stawek ale za to mają Gateway którego AC nie ma, ma FireShop a restocki za punkty to jedynie dodatek nie chcesz się bawić w zbieranie tych punktów to się nie baw a w zarabianiu na pobraniach to nie przeszkadza.

Moim zdaniem FC miażdży wszystkie pozostałe serwisy PPA.

Zmieniają się, nie wiadomo jeszcze konkretnie jak to wejdzie. Jednak do tej pory było mówione o cudownych, wysokich stawkach dla NAJWYŻSZEGO typu kont, gdzie zazwyczaj FC zapominało o tym dopowiedzieć...
Zapracował, czy też nie. Dla mnie jest dziwne to, że ktoś z ekipy coś wygrywa i tyle.
Faktycznie, AC nie ma Gateway'a, ale niektóre inne PPA go mają Smile

Czasami mam wrażenie, że te zbieranie punktów i restocki mają przewyższać konwersje i stawki...


RE: Firecash czy Highcash - dondoonsie - 04-08-2013 03:34

Jak dla mnie Firecash jest dobre ale długo czeka się na wypłatę. Strona fajna ma dużo dodatków. Dużo mirrorów. Można wszystko edytować.

Mówiliście o astrocash to chyba wrzucę mirror do filmików.