Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
balonek - Dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: balonek - Dziennik pracy (/Temat-balonek-Dziennik-pracy-73848)

Strony: 1 2 3


RE: balonek - Dziennik pracy - balonek - 04-08-2013 14:45

Godzina 15:40 ilość wejść w linki równa temu co wczoraj przez cały dzień a ilość wejść na bloga już wieksza niż przez cały wczorajszy dzień więc reklamowanie działa Lol
-Nowe posty na ww blogu napisane jak na razie wszystko sie kręci, tylko wypełnienia oferty brakuje Big Grin
-Blog nr2 jeszcze dziś nie zrobiony ale chwilowo brak neta a nie chce za dużo pakietu na hostowaniu pożreć więc poczekam z godzinke jeszcze
-Filmik na YT w 2 dni 2tys wyswietlen cały czas promuje


No zobaczymy co to będzie, jeszcze wpadnie domena, myśle pozytywnie nie od razu Rzym zbudowali Smile


RE: balonek - Dziennik pracy - hertia - 04-08-2013 17:28

Trzymaj tak dalej a na pewno się udaSmile


RE: balonek - Dziennik pracy - balonek - 04-08-2013 19:13

Będe się starał! Big Grin

Czas na małe podsumowanko:

-Wczoraj na bloga miałem 96 wejść dziś to już 164 co daje ponad 60% większą ilość odwiedzin i to mnie cieszy Smile liczba ta cały czas rośnie myśle że są szanse na 200 wejść do 24 jeszcze dziś.
-Klików w linki ok 100 dziś.
-Film na YT ma 2 tys wyświetleń jak pisałem już wcześniej, jutro prawdopodobnie w okolice 3tys dobije


Całkiem fajny dzień bo coś ruszyło, są ludzie i ktoś na tego bloga wchodzi Smile

Jutro jeśli dobrze wiatry powieją bede już miał własną domene (zalezy jak długo przelew będzie szedł) więc wtedy myślę jeszcze konkretniej ruszyć, z ciekawostek dodam jeszcze że zaczne tu opisywać także PPD, miałem nie kupować shella i nie zaczynać tego ale że mam troche czasu i chęci przede wszystkim to co mi szkodzi Big Grin

Pozdro! Smile


RE: balonek - Dziennik pracy - Kaiteu - 04-08-2013 19:15

No trzeba dążyć do celu nie ma nic za darmo niestety ! Powodzenia ! Huh


RE: balonek - Dziennik pracy - balonek - 04-08-2013 21:55

Dzięki Big Grin

Tak na szybko - Blog przekroczył dziś 200 wyświetleń Huh


RE: balonek - Dziennik pracy - balonek - 05-08-2013 11:27

Day4

Łącznie wczoraj 266 wejść,

Plany na dziś:

-Prawdopodobnie poreklamuje tylko jeden blog i troche YT
-Praca nad własną domeną (już aktywna)
-Czekam na passy do Shella


Ogólnie to sporo roboty dziś Wink

0$/100$


RE: balonek - Dziennik pracy - balonek - 06-08-2013 16:43

Day5

Podsumowanie dzisiejszego dnia:

PPA
-Wejść na blogi ok 300 dziś, kilka nowych wpisów. W linki w ciągu 4 dni na HC niemal 400 kliknieć
-Domena ma wgranego wordpressa już teraz musze czekać po zmianie hostingu prawdopodobnie juz jutro rusze z tym do końca.


PPD
-Shell już jest, obecnie wgrywam juz pliki na serwery wiec i dzis licze na pierwsze pobrania. Za to niemiłą sytuacja spotkała mnie po kupnie premki do egofiles, nie dość że czekałem 2 dni (facepalm) to jeszcze błędne passy i reklamuje Sad


Ogólnie:
Podsumowując - Utrzymuje poziom jeśli chodzi o ilość wejść na blogi z mniejszym zaangażowniem niż kilka dni temu co jest bardzo ok. Ostatnio cały czas spędzam na użeraniu się podczas reklamacji a sciaganie shellem bez premki jest conajmniej kpiną (kupujesz shella z downloadem 100Mb/s pobieraj z limitem 1Mb/s bez premki Jerk2) Wszystko sie powoli klaruje, jak domena ruszy dopiero wtedy mnie czeka praca Smile Cieszy mnie że z PPD już ruszyłem (pomijam że na pół gwizdka) 5 dzień nadal 0$ ale nie poddaje się i ciągle jeszcze 25 dni do zdobycia 100$ nie ma mowy o poddaniu się! Big Grin


RE: balonek - Dziennik pracy - Kaiteu - 06-08-2013 16:49

Zesr... się a nie daj się ! Prawidłowa postawa i takich ludzi się szanuje .
Obyś zdobył 100$ albo i więcej ! Big Grin


RE: balonek - Dziennik pracy - balonek - 06-08-2013 18:37

Dzięki! Big Grin

Nosz muszę się pochwalić! Zarobionych dzisiaj: $0.67 Lol


RE: balonek - Dziennik pracy - balonek - 07-08-2013 18:53

Day6

Podsumowanie :


-Wstawiłem nowe posty
-Własna domena gotowa ale czekam aż w koncu bedzie dostępna po zmianie DNS, może jutro w końcu, troche mnie to już irytuje Tongue
-Dziś rekord wyświetleń
-Nowy filmik na YT, razem z filmikiem nr1 jest promowany

Ogólnie:

-ponad 400 wejść na blogi
-Lekko ponad 150 wejśc w linki
-Pobrań 0 Lol


Plany na dziś cd:

-Uruchomienie 2 blogów jeszcze i rozreklamowanie ich.
-Dalszy ciąg promowania filmów na YT


0,67$/100$