Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zawieszenie hostingu za GSA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zawieszenie hostingu za GSA (/Temat-Zawieszenie-hostingu-za-GSA-73388)

Strony: 1 2


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - diabloo07 - 25-07-2013 13:14

boo.pl


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - gelmen - 25-07-2013 13:29

(25-07-2013 13:05)Qwik napisał(a):  Na securityhost przy 2kuu dziennie na pakiecie 3 dostałem e-mail o przeciążeniu.
Nie mam takich problemów.


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - Bandaid - 25-07-2013 13:54

No właśnie to ciekawa sytuacja, faktycznie może to nie być wina GSA gdyż używam go już prawie 3 miesiące a dopiero teraz zawiesili mi konto, pozatym akurat od początku wakacji prawie go nie używam.
"Trzeba być naprawdę zdolnym, żeby zawiesili hosting za GSA beka"
Dzięki, że tak wysoko cenisz moje umiejętności, aczkolwiek to raczej wina Hosta a nie moja.


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - termik - 25-07-2013 15:22

Nie mogą zawiesić hostingu 'za GSA' lol. Oni nawet nie wiedzą czego Ty używasz, a wątpię, by znali jakie listy scrapuje GSA przy każdym keywordzie Smile

Twoich backlinków też nie powinni obserwować, to nie ich sprawa przecież. Niech google się martwi, a nie oni. Być może coś zżerało mocno zasoby serwera, jakiś plugin/skrypt na Twoim hostingu?


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - yazir - 25-07-2013 15:26

Przeskanuj pliki na ftp, to jest częsta sytuacja w przypadku templatek lub pluginów niewiadomego pochodzenia Smile


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - Bandaid - 27-07-2013 18:04

Dzięki za odpowiedzi panowie. Zdecydowałem się jednak przenieść hosting na AZ. Jako, że mam zawieszone konto nie mogłem sam pobrać sobie bazy danych więc poprosiłem ich żeby mi ją wysłali. Tu pokazało się jak poważnym hostingiem jest mintshost. Owszem, bazę mi wysłali ale... nie moją Jerk
23 ładne, na topie posty Tongue Wszedłem sobie na stronkę skąd ją wzięli i nie powiem ma niezłe wzięcie Big Grin Nie mam zamiaru z tego w jakikolwiek sposób skorzystać ale amatorka z mintshosta wychodzi niesamowicie.


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - Traw3k - 27-07-2013 20:53

Ktoś tutaj powinien dupnąć za coś takiego. Gdyby wysłali moją bazę danych do osoby trzeciej to prawdopodobnie bez prokuratury by się nie obeszło. Undecided