Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? (/Temat-PORADNIK-Jak-zarabiac-na-ofertach-SuperRewards-73300)

Strony: 1 2 3


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - badii - 31-07-2013 12:18

o co Ci chodzi? bardziej to rozwin Wink
ja jak zawsze pisalem do nich wiadomosc, to gdy zostala zaakceptowana i przyjeta, to widzialem tylko czesc swojej wiadomosci w reklamacji, a nie cala.
napisz wszystko w jednym, oni to normalnie wszystko widza.


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - szyszka_kol - 01-08-2013 12:25

no napisalem to mi przyszlo cos takiego : You did not meet the offer requirements for this offer.
The advertiser has either rejected your information or reported that they never received it.

Osoba obdarzone jakim imieniem okaze sie Twoim wymarzonym partnerem?

Osoba obdarzone jakim imieniem okaze sie Twoim wymarzonym partnerem?

Offer Requirements:
NeoCoins awarded when you take the test and register.

There are many reasons why this may have happened including:

- False or Bogus information was submitted such as an invalid email addresses, an out of service phone number, or non existent street address.
- The email verification was never completed.
- Your operating system or browser is not supported.
- You are not old enough to participate in the offer.
- The mobile PIN number was not confirmed.
- A purchase is necessary and was not completed.

takze chyba jednak nie widza ?


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - kremufka - 12-08-2013 19:11

oszukują jak się tylko da, na początku nie znałem tej opcji z get help? i pisałem ticketa na ich głownej stronie support super rewards, najlepsze jest to że mi wszystkie oferty zakceptowali jednak nie dodali pkt do mojego konta na ptc, wiec jeszcze raz pisałem ticketa wedłóg wskazówek badiego i zaczeli pyskować że ciagle czegoś nie ma, a na koniec napisali że jest brak wysarczających dowodów, a wyslałem im wszystko...


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - spamerekk - 15-08-2013 13:37

A mogę w jednym dniu wysłać pare reklamacji?


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - donmateo16 - 15-08-2013 13:59

Możesz, ale nie wiem czy warto się bawic w to bo trwa to długo i nie zawsze jest pewnosc ze zalicza


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - bart0sz - 15-08-2013 17:19

Ciekawe to co piszecie. Ja wysłałem jedno po drugim i może z 2 godziny trwało jak zaliczyli.
[Obrazek: 192_superrew.png]

Superrewards + Matomy dały mi zarobić w 30 dolców z dwóch starterów. Smile


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - badii - 15-08-2013 19:53

(15-08-2013 17:19)bart0sz napisał(a):  Ciekawe to co piszecie. Ja wysłałem jedno po drugim i może z 2 godziny trwało jak zaliczyli.

zdj

Superrewards + Matomy dały mi zarobić w 30 dolców z dwóch starterów. Smile

podstawa to checi, Tobie sie udalo dzieki mnie, gratulacje!


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - heelto - 16-08-2013 08:57

Z SuperRewards bywa różnie. Zrobiłem 4 oferty na NerdBux, po 2 wiadomościach zaliczyli i bez żądnych problemów nagrodzili punktami.
Kolejne 4 oferty i nagle zachciewajki z ich strony, musiałem wysłać chyba z 5 wiadomości w których co chwile prosili o to samo, a na koniec nagroda w postaci statusu Not Awarded. Teraz nagle zaliczyli 2 oferty z tych 4 ale 2 dalej wiszą jako Not Awarded. No nic, dalej walczymy o swoje Smile


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - Dominik1010 - 16-08-2013 11:51

Ja do nich pisałem co do oferty PIN Submit że mi nie zaliczyło. Kazali podać PIN i wiadomość która była na stronie po wpisaniu PIN-u.

Podałem im PIN który dostałem, numer z którego ofertę wykonałem, wiadomość SMS jaką dostałem, wiadomość która była na stronie i screen shot pokazujący wykonanie oferty i dostałem odpowiedź że nie dostarczyłem informacji potrzebnych do potwierdzenia wykonania oferty bekabeka i napisali żebym zapoznał się z instrukcją do wykonania zadania czyli podania pinu i wiadomości co podałem im facepalmbeka i napisania nowej skargi.


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - kremufka - 17-08-2013 14:33

miałem tak do wszystkich ofert, ciągle ale podaj pin albo pin i co ci się wyświetliło a na sam koniec wszystkiego żebym sobie nową skarge napisał...