Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skarga na domenę - Panika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Skarga na domenę - Panika (/Temat-Skarga-na-domene-Panika-73273)

Strony: 1 2 3


RE: Skarga na domenę - Panika - daniel42na - 23-07-2013 16:11

To wszystko zależy od kogo był ten email, powinieneś być w stanie to sprawdzić, bo jeśli od twórców tej gry to daj sobie siana Wink
Nie ma sensu robić sobie kłopotów za pare groszy.


RE: Skarga na domenę - Panika - etokox - 23-07-2013 16:12

(23-07-2013 16:11)daniel42na napisał(a):  To wszystko zależy od kogo był ten email, powinieneś być w stanie to sprawdzić, bo jeśli od twórców tej gry to daj sobie siana Wink
Nie ma sensu robić sobie kłopotów za pare groszy.

Nie wiem czy od twórców, czy nie, ale odpuszczę to, iż to jest moja pierwsza tego typu sprawa, no i zainwestowałem nie całe 100 zł dopiero. Tylko najbardziej mnie martwi, i gnębi pytanie czy coś jeszcze z tego może wyniknąć - jakieś konsekwencje.


@UP @UP
Jeżeli myślisz, że jest to gra GTA - to nie.


RE: Skarga na domenę - Panika - Nihooya - 23-07-2013 20:55

no narazie niema co gdybac, poczekaj te 2 tyg na ten rzekomy list, i zobacz co i jak ale nie sadze zeby Cie ganiali o takie coś.


RE: Skarga na domenę - Panika - etokox - 23-07-2013 21:15

No oni zgłosili, że na mojej stronie są Piraty albo Wirusy - a tego nie ma. Więc w czym problem?

Producent gry może mi cokolwiek zrobić prowadząc taką stronę?


RE: Skarga na domenę - Panika - gelmen - 23-07-2013 21:23

(23-07-2013 21:15)etokox napisał(a):  No oni zgłosili, że na mojej stronie są Piraty albo Wirusy - a tego nie ma. Więc w czym problem?

Producent gry może mi cokolwiek zrobić prowadząc taką stronę?
Jeśli tak to ja bym na Twoim miejscu się nie stresował.


RE: Skarga na domenę - Panika - etokox - 24-07-2013 11:33

Wysłać im kopię dowodu?

Jakie strony z domenami polecacie? - w których nie trują dupy prawniczym bełkotem ?


RE: Skarga na domenę - Panika - matimus - 24-07-2013 11:45

Daniel ma rację zbyt profesjonalnie ta wiadomość nie wygląda TongueSmile


RE: Skarga na domenę - Panika - etokox - 24-07-2013 11:51

(24-07-2013 11:45)matimus napisał(a):  Daniel ma rację zbyt profesjonalnie ta wiadomość nie wygląda TongueSmile

pewnie nawet nie zweryfikowali kto to pisał, równie dobrze mogła to być konkurencja.

To jak z dowodem? Bawić się czy odpuścić i zmieniać dostawcę?


RE: Skarga na domenę - Panika - matimus - 24-07-2013 12:02

(24-07-2013 11:51)etokox napisał(a):  pewnie nawet nie zweryfikowali kto to pisał, równie dobrze mogła to być konkurencja.

To jak z dowodem? Bawić się czy odpuścić i zmieniać dostawcę?

Co się będziesz męczył TongueSmile


RE: Skarga na domenę - Panika - etokox - 24-07-2013 22:20

Ogólnie sytuacja wygląda tak.

Gdy napisałem czy zweryfikowali osobę która tą skargę wysłała - to oni mi odpisali, że mam podanego maila i jak chcę, to niech weryfikuję na własną rękę.

Co do dowodu to im nie wyślę, zobaczymy co się stanie.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC! HIGH FIVE!