Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? (/Temat-Do-jakiej-szkoly-ponadgimnazjalnej-dostales-sie-72153)

Strony: 1 2 3


RE: Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? - vankosiara - 03-07-2013 22:05

Ja się zgłosiłem do tej samej szkoły a mianowicie do Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku (Łódzkie). Na 3 oddziały:

1. Technik Informatyk
2. Technik Elektronik
3. Technik Teleinformatyk

Raczej pójdę na informatyka. I tak nauczają niepotrzebnych rzeczy na tym kierunku ale jestem samoukiem, więc idę tam tylko po papier.

Wysłałem sms'a. Dopiero w piątek będą wyświetlone listy.

Mam około 130 pkt.


RE: Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? - Macieqx - 03-07-2013 22:14

Co prawda ja nie ten rocznik (96'), ale jeśli chodzi o to czy strony wytrzymają napór tysięcy uczniów chcących sprawdzić czy się dostali czy nie... Odpowiem, że wytrzymają. W zeszłym roku absolutnie nawet na sekundę strona nie padła, co prawda innych województw poza pomorskim nie sprawdzałem, ale też powinno wytrzymać.


RE: Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? - Evid3nce - 04-07-2013 07:13

Jedna padła Wink
Za dużo naraz chciało się zalogować po otrzymaniu loginów Wink

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? - damianus627 - 04-07-2013 11:31

No udało się dostać na pierwsze miejsce Technik Informatyk z 90 punktami.


RE: Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? - Boonys - 04-07-2013 11:46

Dostałem się tam gdzie chciałem. Technik Mechatronik czeka. Wink
Miałem 138 pkt. mogłem startować na co tylko chciałem, tylko w moich okolicach nie ma żadnych ciekawych szkół. Sad


RE: Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? - Kzn - 04-07-2013 12:20

Zobaczymy jak będziecie mówi o informatyce w połowie semestru Big Grin
Ciekaw jestem jak tam będzie u was "Drodzy Informatycy" z algebrą boola,bramki logiczne,kodery,dekodery,demulipleksey i multipleksery,architektura harwardzka i von Neumanna i wiele wiele więcejSmile
Zawodowych około 3-4 (Diagnostyka,Systemy operacyjne,Urządzenia Techniki Komputerowej,Informatyka) + 16 pozostałych przedmiotów (ja miałem 19).

Wtedy sobie uświadomicie, że bycie samoukiem nie wystarczy tylko trzeba ogarniac matmę i się uczyc. Wiem po sobie. Aktualnie idę do drugiej klasy informatycznej. A o drugiej klasie to już nie wspomnę Smile Informatyka to nie granie na komputerku...


RE: Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? - damianus627 - 04-07-2013 12:25

@KZN doskonale o tym wiem co się robi. Oprócz tego u mnie dochodzi jeszcze multimedia i grafika komputerowa. Ale przyznam że wizja rozszerzonej matematyki jest trochę straszna.Xpokerface


RE: Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? - cupcup - 04-07-2013 12:28

Teraz to wszystkich wszędzie przyjmują nawet jakbyś miał marne pkt Smile)


RE: Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? - Kzn - 04-07-2013 12:35

No mnie teraz od drugiej klasy to niestety czeka Sad Ale bd miał też Informatykę rozszerzoną.


RE: Do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej dostales sie?? - Sliw21 - 04-07-2013 12:49

Słodko!!! Big Grin
[Obrazek: am6fa22okwd0_t.jpg]